Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nr

    ..

    Lewis mi nepříjde jako buzerant ale je to tvůj názor.Mimochodem ja doufam že mistrem světa se stane má na to a bylo by to skvělí takže mu moc držim palečky!! *15*
    • Re: ..

      Už je mistrem....gooood *4*
    • Re: ..

      možná že na to má ale rozhodně si to nezaslouží! *9* Dyť je fakt hroznej! Bože jak mu mužete fandit *7* Ale je to tvůj názor! *15*
      • Re: Re: ..

        Jseš uplně mimo zaslouží si to a to hodně. *3*
  • venuninka

    Valencie

    *14* No povedlo se mu to.jsem rada za jeho vykon a mistr světa bejt nemusí.však on má ještě spoustu času!!!!! *3* *3*
    • Re: Valencie

      Ještě že mist světa je!!! *4*
  • Štěstí

    Já doufám že Lew mistrovství světa vyhaje. On si to zaslouží a já mu to moooooooooooc přeju. Je pravda že má někdy smůlu, jako třeba teď v Maďarsku, a že někdy udělá nějakou blbost, ale to dělají všichni jezdci. A on se aspoň snaží to napravit...Jen do toho Lew!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Lewisek

    No ja mu přeju jenom to nej nej nej!!!!!mám ho z F1 nejradši a jenom kvuli němu se na to kukám jako jinak mě to nebere ale on je nej jezdec a Meccleren je nej stáj........ *14*
  • My LOVE !!!

    Hele lidi ! Hamilton je prostě úúúžasnej a ten kdo o něm něco jen trošinku škaredého dostane tak že bude mít fialovej ksicht !!! Je upe BOŽÍÍÍ !!! Kdo ho miluje asi jako já ať se klíííďo ozve na icko 379986275 *14* *14* *14*
    UPE HO MMILUJUUUUUU *14* *14* *14* *14*
    Lewis Hamliton is my life love ! *MUCK´*
    *14* *5* *14* *5* *14* *5* *14* *5*
  • lewis :-)

    Lewis je ten najlepší jazdec akého si mohol McLaren priať. A to že v F1 jazdí len zopár mesiacov a dokázal tak veľa to asi nebude len šťastie... prajem mu aby bol majster sveta ... a nie len tento rok *4* a nie že je len dobrý jazdec v F1 ale ešte k tomu je aj strašne zlatý *14* *4*
  • misisipy

    Lewis

    Tak se nám blíží Německo a Lewis famozně vyhrál Anglii. Už bylo na čase:-) V Kanadě udělal pěkně blbou chybu ale chyby se stávají a piloti nejsou roboti. Je nejlepší jezdec a kdyby nebyl tak by nevedl šampionát *3* co ferraráci?! Moc mu přeju další úspěchy a snad se stane mistrem světa... *14* *14*
  • Lewis

    Lewis není žádnej ubožák jenom jednička McLaren dlouho potřebovala někoho jako je Lewis je to talent kterej na sobě maká *1* *1* Alonso je kokot je namachrovanej jako baba na svůj šátek Lewisek je upa nejlepší držím mu palečky protože on to ještě někam dotáne *4* a každej bude valit bulvy
    *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *5* *5*
  • Nechápu

    Zdravím, Nechápu jak někdo může pomlouvat někoho, o kom absolutně nic neví. Lewi není nejhorší, jsou tam daleko větší ubožáci. Myslím si, že se Lewi hodně snaží a netouží jenom po slaávě jako to do nedávna dělal Alonso. Proto raději važte slova, a proto že vám není zrovna nějak sympatický ho nemusíte hned urážet. To dělají jenom primitivové *13* Jinak kdyby si někdo z fandů chtěl o Lewiskovi pokecat tak klidně pište!!! *3* 475893179 icq
    • Re: Nechápu

      :) diky za podporu... už jsem myslela, že tady začnou mít převahu ty kydy
      • Re: Re: Nechápu

        Není vůbec zač. Když jsem si ty hznusný pomluvy a nadávky přečetla, chytl mě hroznej vztek! *10* Taky nechápu proč tu lezouk když jsou tak hnusní *5* Lewiska budu bránit vždycky. On si to zaslouží *14*
  • LOWIS

    JÁ HAMILTNA MILUJU *4* A NIKDY NEPRESTANU ...... JO A AT SE DE NĚJAKEJ ALONZO VISRAT *1*
    • LOWIS

      HAMILTON JE JE KRÁLEM OKRUHŮ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit