Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tohle!:D...nevídané...

    vy jste mi ňáké dvě kachny, fakt:DDD... náhodou, v příčce je McLaren 3.! Díky Hamiltonovi, samozřejmě taky Kovalainenovi... Navíc, po dnešním závodě... Lewisík Byl 2. a to je supr!
  • jůůů

    Tý jo....už dneska.... *4* to bude nááárez.... *4* *1*
  • narozky

    Lewisku....dodatečně Ti přeju všechno nejlepší k Tvým 23. narozeninám.... *14* *14* *14* a letos to klapne.... *4* *3*
  • posílám obřího francouzáka

    Lewis je prostě JEDNIČKA a říkejte si co chcete prostě. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • šampion

    Lewisku, pro mě jseš mistr ať si říká kdo chce, co chce!!! *14* *1* *3* *5* *14* *4*
  • den D

    tak a je to tady...... den D palešky držím jako blázen *14* *1*
  • palešky

    lewisku, budu ti držet palešky *1* *14*
  • Fotešky

    Ahojky všicinky dala jsem sem nový fotešky Lewiska *14* *14* *1* *14* *3*
  • JOOOO

    Lewis vyhrááál *3* Joooo *15* !!! Dneska fakt bezva výkon ! Popřejme mu všichni hodně úspěchů a doufejme a přejme mu taky ten titul mistra světa !!! *3* *4*
    • Re: JOOOO

      Taky mám velkou radost!!! *1* *1* A Alonso pěkně utřel co??? Tak mu držme palce teď v neděli stačí, aby te´d dojel před Alonsem (nejlépe však první) a má to v kapse!!!! *14* *14* *1* *1* *5* *4* *15*
      • Re: Re: JOOOO

        jj, souhlas *3*
        • Re: Re: Re: JOOOO

          Luciš? Dáš mi číslo na icq? Pokecáme trochu o Lewisovi atd. *3* *1* Můžeš mi to poslat když tak na mail.
  • Písněte mi

    Ahojky lidičky jsem další fanynka Lewise. Je to suprovej týpek... *14* pokud mi budete chtít napsat a popovídat si tak mi pjosím napište na ICQ 478-268-904....tak se mějte krásně *15*
    • Re:nenapsala si mi

      někdy si tak říkám proč mě ignoruješ vypadá to že se se mnou nechceš bavit přitom chceš aby ti každej psal jinak nevím jestli se budeš koukat na formuli 1
      už brzy to vypukne moje tel. číslo je 775927573 reaguju jenom na sms
    • Re:LEWIS dobrák

      Ahoj. Chci se připojit k vaší diskusi e-mailovku nemám ale dávám na sebe telefon 775927573 přijímám pouze sms

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit