Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Liam, Louis, Zayn moja trojka *3*
  • Takže, Milé zlaté děvčátko koho načapu že sem píše o nich že to jsu buzny ať si mě nepřeje těším se na koncert. Děkuji Kačí Leeyum.
  • payneterezie
    Like Prosím :) http://www.facebook.com/pages/I-Love-One-Direction-Little-Mix-and-Justin-Bieber/156484621182851
  • Jsem ráda, že se přidali k charitativní akci Red nos day. Aspoň ukázali těm co o nich říkají ( zavistivý lidi bez talentu ) jak jsou namachrovaní, sobecký atd.... , že mají dobré srdce. *4*
    • Jsem ráda že pomáhají a nejsou to frajírci jako např.The wanted,big time rush atd..
      Kristýna :)
      • až na to že Tw spolupracovali s Red nose day ještě před 1D, důkaz je písnička a klip Gold forever ty chytrá, a spolupracovali s více charitama ale jinak dobrý
    • Mentalista14
      Souhlas!
  • 1D smrdijou všichni !!!!! jsou to ču.rá..i
    • Takže drahoušku
      Nejspíš bys měl/a začít u sebe, a potom takový stačky vykládat o druhých, takže si prolez svou lebku a jestli tam něco najdeš tak dej vědět jo?? myslím že hledání bude marný. Beztak zpíváš jak siréna. Kluci jsou suproví zpěváci a ty je urážet nebudeš jo?? Tak se zklidni, Tohle určitě vadí fanynkám co si tenhle tvůj debilní koment přečetly...Proto se jich zastávám a jsem na jejich straně!!! *3* Já je taky ráda poslouchám
      S pozdravem Kristýna
    • Tak to se radši nebudu vyjadřovat o The Wanted.....Nechci být nechutná... *1* *1* *8* A ani to nejhnusnější slovo nemůže tyto kluky pořádně vystihnout!!!! Directioner
    • Mentalista14
      v tom případě co jsi ty!
  • Doufám že ho někdy uvidím aspoň na jednu 1 vteřinu, to bude můj nejlepší zážitek za celý můj život
    • Mentalista14
      Myslím že 1 vteřina by nikomu z nás nestačila :D... ach jo ta závist a láska *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • on je tak sladkeeeeeeeeeeeeeeeeeej *14* *14* *14* *14*
    • Mentalista14
      Tak to máš pravdu!
  • je fakt moc hezkej miluji ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* je nejlepší z one direction *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mentalista14
    Opravdu nwm kdo sem dal tu novou profilku ale je cool!!!
  • JoDaPaNi
    Mám ho z 1D nejradši :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit