Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemusel se ostrihat
    • vlasy dal na charitu, dost ušlechtilý. *3*
      • Mentalista14
        Pokud s někým souhlasím tak jsi to ty!!! To je od něj moooc milé!!!
        • Děkuju *3* málo kdo si uvědomí, co to znamená
    • Mentalista14
      Mě se líbí obojí!
    • Jo, delší lepší=))
  • Onedirection230
    Mě nikdo z nich nevadí jsou roztomilý všichni jenom má niall takový divný hlas když zpívá ale radši bych hcodila s tím kod má divný hlas než ten kdo jim nadává ž eto jsou buzny... :D
    • Niall nemá divný hlas jenom je Ir takže má irský přízvuk!!!
    • Ja taky nic takovýho neříkám *3* . To píšou jenom idioti a lidi s vypatlaným mozečkem.
  • Podle mě je nejhezčí Zayn a Liam. Ti další mi přijdou jako želé... Liam a Zayn mají podle mě sexappeal a jsou tak děsně sexy!!!!
  • mocinky se mi líbí *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • Onedirection230
    Hele ten kdo říká že jsou buzny jsou debilové... a navíc každý z nich má něco do sebe.. jako třeba Harry má hezký vlasy, Liam hlas, Niall s Louisem jsou od přirody hezcí a Zayn ten má hezký tělo.. A nechápu když nemáte rádi někoho z nich tak nejste Directionerky takže se uklidněte neříkejte že jsou buzny a takový píčoviny jasný. je mi z vás na blití ty co to říkají. a ty co je mají rádi mi to potvrdí děkuji Directionerka Kačka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • To je jasný proč jim tak řikaj hlavně kluci protože jim závidí :***
      • Mentalista14
        To jsi trefila!
  • Liam Payne je můj děkuji za pochopení.. :D i Love Liam Payne *14* *14* *14* *14*
    • Mentalista14
      No tak určitě! Ale i můj!!!
    • Jasně....tak urcitě
  • i love you liamm *14* *14* *14* *14*
  • Beautiful_LOLa
    OMG-_- Jaký teploušek-_-
    • Si holčička myslí viď,že když napíše takovou kravinu,že bude hustá...:D :D :D Dovol abych se zasmála....Hahahahaha!!!!Měla bys dostat Nobelovku,za nejlepší vtip!!! *15* *15*
    • Podle Tebe teplouš, podle mě člověk, kterému se ty NIKDY nezavděčíš:-*
    • hlavne ze ty jses nejlepsi ze? ani ho neznas a uz ho tk soudis.ty jses lesbica.
    • Aneb v dnešní době není teplý ten, koho přitahuje opačné pohlaví, ale ten co toho v životě dosáhl víc než ty ;)
    • A jinak v pohodě?" *10*
  • Liam je z celé skupiny (podle mě) nejlepší. Je sice ze skupiny asi nejmíň slavný, ale to je pochopitelné, jelikož už dva roky chodí s Danielle, nechodí se nikam opíjet a celkově je kolem něj nejméně skandálů. I přes to má podlě mě největší talent. Je to vidět i na albu Up all night, kde má ještě s Harrym nejvíce sól. Je to úžasný člověk, který si v životě něco zažil a za své sny si musel bojovat a zaslouží si potlesk, že i přes jeho zdravotní potíže a šikanu si zvládnul splnit sen. Chtěla bych být odhodlaná jako on a všichni co na něj nadávají toho o něm neví dost, aby ho mohli soudit *4* *3*
    • Onedirection230
      Carr máš pravdu možná není Liam ten nejslavnější ze skupiny a HARRY, LOUIS, NIALL A ZAYN jsou taky dobří miluji je všechny
      • Šak já taky ;) ti co nemají rádi třeba Nialla nejsou directionerky, ale každá z nás má svého oblíbence, ne? ;)
  • Onedirection230
    Liam Payne je prostě užasný kyždý kluk z 1D má něco do sebe a Liam bude jednou dobrým tátou... A dokáže se postarat o sebe a svojí rodinu.. Je ůžasnej holky po něm letej stejně jako po Harrym ale Liam je vzhledově hezčí nechci být nějak hnusná ten kdo má rád Harryho jo ale prostě se mi Liam líbí víc.
    One Direction je prostě nejlepší skupina kterou jsem potkala doufám, že se někdy zastaví tady u nás v ČR protože jsem sijednou pssla z Harrym a říkal že se rád podíval sem k nám a myslím že by i stím zbytek skupiny souhlasil držme ji palce ať jim to vyjde a ať mají tady u nás koncert. Myslím že ten koncert 14.5. 2013 je fake ale nejsem si jistá uvidíme no ale jsou prostě roztomilý.. To je ode mne vše.. *1* *2*
    • Mě se víc líbí Harry a Niall a Louis,ale naprosto tě chápu,každému se nemusí líbit Harry.Mimochodem,taky bych byla štˇastná kdyby přijeli sem k nám,ale dopadnout to může jakkoliv.Snad to dopadne co nejlépe!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit