Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Liam je proste úžasnýý *14* *14* *14*
    Milujem hoo aj to jeho nádherne tetovanie *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Strašne sexi je ten Liam *14* *14* *14* *14* priam na zjedenie *14* Cmuki
    • Máš moc hezkou fotku *4*
  • I love you!!! Liam Payne is BEST!!!! :-)
  • Je moc hezkej :) Myslím si že každej z kluků 1D je hezčí v ničem jiným..:)Ale prostě jsou ůžasný všichni, a ten kdo na ně má nějaký keci tak at si je nechá, akorát jenom žárlí..většinou kluci :) Snad se tady někdy ukážou, a pořádně to rozbalej! Taky jsem ze začátku je neměla moc v lásce ale když jsem si je jednou poslechla tak se mi začaly líbit a už jsou moji miláčkové :D :)
    • Čteš mi myšlenky *4* *4* *4*
  • svatá pravda
  • je tak roztomilej !!!! *2*
    • Mentalista14
      To jo *14* *14* *14*
  • Já je tak miluju! *14* *14* *14* *14*
    • Mentalista14
      Já taky *14* *14* *14*
  • Takže, abych to asi tak shrnula:
    One direction jsou úžasní :))
    Nejlépe zpívá Harry, Liam, Zayn, Louis a nakonec Niall, protože písnička Little Things je nádherná, ale prostě jak tam zpívá Niall je to takové nemastné neslané takže nic moc :(
    Nejhezčí je Harry s Liamem, pak Louis, Zayn a Niall.. prostě Niall není moc pěkný :(
    a kdyby sem to vzala podle chování tak určitě na prvním místě bude Liam-je to takový jak všichni říkají "Taťka skupiny" :) potom nejspíš Niall-chová se také rozumně a dospělácky, potom Zayn a nakonec Harry a Louis to jsou ještě takový puberťáci, hlavně teda Harry :D Nejlepší píseň- What makes you beautiful, One thing, Live while we're young, Little things, Gotta be you :)
    Ale co mě teda hodně vadí, je to, že Harry už má zkoro 30 tetování, Zayn nějako kolem 20, Louis 3, Liam 2 a Niall 1. Jó jedno,dvě nanejvýš 3 tetování nevadí, a je to i hezké, ale 30 to už mě příjde fakt moc :(( zachvíli bude mít HArry potetovené celé tělo :( Dále mě vadí, že Zayn a Niall kouří :/ vždyť si uplně zničí hlasy a plíce :/ Jsem ráda že Liam nekouří ani moc nepije :) a u Harryho jsem také ráda že nekouří :)) A ještě by teda nemusel Harry tak střídat holky :D Třeba Louis už je s Ell dva roky a Liam byl s Danielle taky dva roky, ale Harry prostě musí každej měsíc měnit :D
    A vy co kecáte o One Direction, že jsou teplý atd. tak se laskavě uklidněte ! Oni už toho dokázali v životě docela hodně, zato vy? nic! ale vy jen prostě závidíte! protože jsou to hezký, úspěšný kluci.. je mi z vás blitmo !
    a to je asi tak konec mej dlouhej slohovky o One direction :D
    doufám že kluci někdy navšíví i Českou republiku ;)
    • Mě se zase Niall nejvíc líbí,ale nevadími,když se jiným nelíbí,beru to tak,že pak mám větší šance! *3* *3* *3* *3* je vtip!!! *1*
    • Louis je s Eleanor rok a Niall nekouří, ta fotka byla upravená ve photoshopu, takže mylný informace. A zpívaj všichni hezky.
      • Nebola to foto upravená v photoshope. :D bol opitý. Aj jedna baba na TT sa ho na to pýtala... A povedal jej ze bol opitý a nevedel čo robí :D
        • Ano,ano...ten chlast *2* *2* *2* (tedˇ to není narážka) *3*
    • Mentalista14
      Jo a ještě že Niall nekouří
    • Mentalista14
      Chci ti jenom říct že se mi nejvíce líbí Liam ale nemohu určit kdo je nejhnusnější a už vůbec ne kdo nejhůř zpívá!Není to narážka na tebe ale jenom jsem ti to chtěla napsat.Taky jsem ráda že Liam má jenom 1 tetování, taky mi je blbě z těch co o 1D mluví jako o teplouších. *3*
  • no teraz vyzera hroooozne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    holohlavec !!!!!!! *1* *1* *1* *11* *11* *11* *11* *11*
    • Náhodou mu to sluší,ach,co by ten náš lajdalák (nemysleno špatně) pro charitu neudělal? *15* *15*
  • ty ses blba-anonip p
    ked neveris tak never
    • Prosimtě ani neumíš napsat správně moji přezdívku :D :P
    • Nevěřim no :D
  • Je Nejlepší a Nejhezčí z OD!!!!Miluju ho!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ♥♥♥♥♥
    • Mentalista14
      jj tak to já taky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Text Vašeho příspěvku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit