Přejít na výpis diskuzí

Libor Bouček

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je otřes, jak ten fracek Bouček komolí jméno tak slavného fotbalisty, jako je Ronaldo ! Marek Jankulovski i Krajčo přímo u něho ve studiu pozápase Realu s Ajaxem správně vyslovovali Ronaldo? Bude čekat Boučka vyhazov ? Co nato vedení televize Prima cool ?
  • Bučku, vyslovuj moje jméno Ronaldo a nikoliv Ronaldu ! Všude na světě mi říkají RonaldO ! Umíš vůbec kopnout do balonu ?
  • sellyboo
    31?? Mnoo pání...Tak tím pádem všechno nejlepší... :)
  • wauworld
    Kdo by to byl řekl že je o pouhý rok starší než Britney Na mě vždycky působil jako čtyřicátník.. *1*
  • Pane Boučku,
    při rozhovoru s někým z Třince na Slavíku jste hovořil o jakémsi místním "viru" a použil jste v prvním páde výraz "vir". To je špatně - první pád je vždycky jen a jen "virus". Vir je "pán, muž" - viz triumvirát.
  • nicola14

    Narozky!!!

    Vše nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a štěstí a krásné Vánoce, přeji..! *1* *3* *14* *15*
  • p.petulkaa33

    Také dobrej dabér on deboval Alexe Kareva v Chirurgové *3* i když toho Alexemoc nemusim on je spis v chirurgách takový pravdoucí ale jinak j ok *4*
  • Všechno nejlepší

    Ahoj Libore přeji Ti všechno nejlepší k svátku :)
  • don't worry be happy!

    Hi, Libor! Don't worry be happy- that's my life's motto. Everybody has hard moments in its life. You need those moments to be stronger and beat the hardships... I wish you a lot of happhappiness! and remember: there is sun after rain. Always!!! *4*
    • joey.jordison

      Re: don't worry be happy!

      běžte všichni někam s těma anglickýma textama jestli se chcete učit anglicky tam běž jinam
  • hmmm

    no tak ja som prosim pekne zo slovenska a asi som sa zalubila....dooo Liborka...je proste uzastny a krasny...cielavedomy..proste spravny..xlap...cmuuuk *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit