Přejít na výpis diskuzí

Linda Rybová

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná herečka

    Paní Rybová je opravdu velmi mladá,talentovaná herečka.Je vskutku krásná!!!Jen mi je moc líto,že z Ordinace musela odejít!!!Věřím,že se časem proslaví! Na ty některé trapné narážky a nadávky se vykašlete!Já Vám stále budu fandit!!!!!!!!! Kiš Tomáš *4*
  • Linduska

    Linduska je ta nejhezci herecka a mozna i zenska na svete ... Nadherny oci, krasna plet, rozkosny rtiky .. proste k nakousnuti ... jen te prachař mi na ni trosku vadi *1*
  • podobasz mi się Linda
  • linda

    jsi nejlepsi
    • Re: linda

      linda rybová je dobrá herečka. Nehrála aji v té pohádce o princezně ze zlata?
      Ale jinak je fakt dobrá. *1* *1*
  • Linda Rybova je hodne dobra herecka, v jejim jemnem obliceji je neco hodne sympatickeho a vubec je to hezka zenska!
  • doplněk

    No a ještě něco já mám ne Lindu a na všechny herce z ordinace názor že jsou dost dobrý. a Já osobně Lindě fandim a myslim že je výborná herečka !
  • ahoj linda

    si skvela a ze ti pisu ze sprostosti koli michalovi dufam ze si s toho nic nerobis mudry vedia ze je to film ahoj a drzim palce *14*
  • si dost dobrá ale gita je lepší!

    moc se mi líbíš v ordinaci!!!!!fakt ale naštvala si mě že si se vrátila k pavlovi!! *1*
    • Re: si dost dobrá ale gita je lepší!

      Nic proti, ale v ordinaci nehraje zrovna nejlip!!! *13*
      • Re: Re: si dost dobrá ale gita je lepší!

        linda je super je to ma oblibena herecka ale je pravda ze v ty ordynaci ji to moc nefakci *8*
  • nechápu jak někoho jako je ona pustí dvaktát týdně do televize!!zakázala bych ji, není vůbec sympatická *10*
  • nesnáším jii *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit