Přejít na výpis diskuzí

Linda Rybová

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná jemná žena s krásným jemným hlasem, který pohladí na duši!!!

  • Cooo?! To je ta nejumělejší,nejafektovanejši nepřirozená neherečka jakou jsem kdy viděl a slyšel. Řekl bych, že za její přetvářkami je něco zlého plné záště vůči nespravedlivému světu který ji strašně ubližuje.. Taková mátoha nepoužitelná, k plotně nebo k pytli s klíčky a luštěninou to však stačí... Taková smutná kapitola..
  • Docela dost hnusný je, že s tímto pravopisem píšeš na internetu.
  • nádherná ženská,přirozená,chtěla jsem se zeptat,nevíte někdo,jestli má něco společného s Magdou Vašáryovou?,jsou jako jedna
  • Myslím, že byla vždy blond a je moc hezká žena, stejně jako Katka...
  • Ať každý den se krásný zdá, pro Tebe a přání Tvá. Ať se splní Tvoje sny a nastanou jen krásné dny. Vše nejlepší k svátku přeje Pepíno. *3*
  • ona ji nerozbila. Batulková je hysterka, která se akorát neuměla smířit s tím, že k ní bývalý nic necítí. Jen blbec si myslí, že žít v nefunkčním vztahu je ideální pro děti než se rozvést.
  • nechápu, proč se pořád odbarvujete. Měla jste krásné, husté hnědé vlasy a teď peroxidové peří:-(( Tak Vám to slušelo, v tomhle jste nevýrazná.
  • výborně hraješ. hodně zdraví i těm tvým pěkným dětem.
  • všechno nejlepší k narozeninám paní rybová
  • záleží, kolik by mu bylo let.....tohle popsal bulvár jako přebrání,ale zrovna u prachaře no nevím. ale v případě mladší generace to tak je, chlap si nabrnkne mladší,pak ta ho přestane bavit a jede stále doblba.
  • Osobně bych chlapa, který by se kvůli mě chystal opustit svoji manželku, nikdy nechtěla. Protože je velmi pravděpodobné, že za pár let opustí mě kvůli jiné. Tak to většinou bývá. Takže je mi v podstatě líto žen, které se radují, že druhé přebraly muže, páč jim pak většinou zbydou oči pro pláč. A ten chlap je ještě větší chudák. Takový se většinou řídí jen svými hormony a spoleh na něj asi moc nebývá. Lézt někomu do zelí se fakt nevyplácí. Od toho ruce pryč.
  • Nechápu, koho napadlo obsadit do role matky Martina Krause Lindu Rybovou?!?! I slepej musí vidět, ze to není mozny. Jsou skoro stejně stari. Nechápu! *16*
  • ales.marcan.5
    si virbona herečka uplne vinekajici jsem do tebe blazen jsi nejlepši bila si i dobra v ordinaci v ružove zahrade tam sem te potkal poprve viborna setřička maš tam stahove problemi nejřiv rozvod a pak michala tak hodna holka hodne smuli nejen staheve problemi řeššila probremi teba dite jeji nebo ostatni třeba bouračku *16* *12* *13*
  • *14* *11*
  • k věčnému tématu Rybová x Batulková.
    1. ještě jsem se nesetkala s něčím, jako je "odloudění muže". Navíc na už tak dobrých deset let, jakými spolu Rybová a Prachař žijí. Lze chápat pouze nevěru, kdy si chlap pak uvědomují, za kým chce jít. Batulkové a Prachařovi to zjevně neklapalo, kdyby to nebyla Rybová, šel by za jinou. Otázka času. Pakliže je tedy muž (Prachař) nesvépravný pejsek, který se nechá odloudit a přetransformovat si hodnoty, tak co pak paní Batulková nadává? Stojí ji pak udržovat vztah, který nefunguje a kde si jen něco nalhávají, když to tak Prachař necítí? Pokud má být Prachař loutka, paní Batulková by měla být ráda, že se zbavila blbečka ne? Nic mi z toho nevychází, ale chlap, který chce žít (nikoli) levobočit s někým jiným, tak "udržovat si chlapa za každou cenu" je snad ještě horší.
    O Rybové jsem četla, že má sociální fobie, ostatně i tak působí. Je jinak nepochybně velmi zajímavá a krásná. Obojí přispívá, že si na ní ulevují hloupé nány, které aby raději analyzovaly samy sebe, tak krátkodobě řeší své problémy tupými dopisy, kde si stejně jen ulevují na chvíli.
    Být Rybovou, tak je ještě zesměšním, klidně bych jim napsala i lež (třeba, že jsem největší ku.va na světě) a použila sarkasmu. Ty chudinky totiž jen čekají, aby Rybová stále někomu něco dementovala-bohužel ona to dělá, protože si málo věří.
    Jinak nemám za sebou s partnerem žádný model z obou dvou, prostě to musím cítit, zda tam něco je. Chlapa, o kt. jsem kdysi stála a on asi ne, jsem respektovala. Tohle se nedá vynutit, co neocení jeden, ocení druhý.
    A Rybová se vždy kamarádila s K. Winterovou, Vlasákovou či Issovou atd...nikdy dřív jsem ji neviděla na fotce s Batulkovou ani nečetla, že jsou kamarádky. A mladý Prachař nejdřív moralizuje a teď si vezme nejbulvárnější paninku. A Batulková má problémy zase se Žilkovou,...s kým příště?
  • Nevite prosim Vam nekdo jak se jmenuje film kde hrala Linda Rybova jeste s nekym.Bohuzel si to moc nepamatuju videla jsem to pred mnoha lety.Ve filmu bylo ze mela sestry a jejich otec jednu z tech sester znasilnil a nakonec otehotnela.BOhuzel si vic nepamatuju :-(
  • Jasně rozbít rodinu, to je dneska hrdinskej čin, obzvlášť v Čechách.Je to modní a vzrušující. Baví to i politiky! Rozum stranou: Láska je láska!
    Nicméně je to sobecké a ubohé!Jak může někdo opustit partnera se kterým přivedl na svět děti?! Nebo děti klesly někam na dno žebříčku hodnot?
    *16*
  • Linda Rybová se narodila 15.10.1975!!!Máte tady chybu,tak to opravte!!! *16*
  • Ten kdo jí pomlouvá že rozbila rodinu je ubohej.Taky snad záleželo na Davidovi.Musel chtít taky on.Co můžeme vědět jaké bylo jeho manželství.To ví jen on.Soudit Lindu mi nepřijde správné.V CD má fakt hnusnou roli,ale herecky jí zmákla na 150 %.Je fakt dobrá.Lindo jen tak dál.Lidi jsou hnusný a jen závidí. *3* *5* Přeju Vám hodně úspěchů a méně závistivců.Ať se každý podívá na sebe jak žije a pak soudí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit