Přejít na výpis diskuzí

Linda Rybová

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: narozeniny

    rovněž
  • bohudik

    narozeniny

    Vše nejlepší k narozeninám přeje fanoušek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
  • Re: miluji te,lindo

    hmmm...tak to jo to jsem ráda
    *15*
  • Re: Intimní dotaz

    ne to jako fakt nedělám
  • Re: Re: si dost dobrá ale gita je lepší!

    linda je super je to ma oblibena herecka ale je pravda ze v ty ordynaci ji to moc nefakci *8*
  • LINDA

    ahoj lindo moc moc tě obdivuju. na seriál letiště se koukám jenom kvůli tobě. jsi prostě skvělá. přeju hodně štěstí a sil s novým miminkem a chtěl bych se zeptat zda by bylo možné poslat mi podepsanou fotku. buď e-mailem nebo poštou. o adresu by sis musela napsat,nechci jí tady zveřejňovat. moc díky.



    VIKTOR NOVÁK,PRAHA *4*
  • ahoj:)

    Já nechci nic řikat ale autor KK myslim nemá absolutně pravdu!!!
    Linda je sice krásná,talentovaná je milá,laskavá a všechno,ale to co udělala paní Batulkové to enni normální..Neznáš nikoho tak laskvaě nesud!!!
    Vůbec nevíš jak to u nich v rodině bylo tak laskavě bud zticha!!!
    Děkuju
    P.S.timhle vůbec nenarážím na Lindu přeju jí hodně štěstíčka a zdravíčka
  • paní Lindo

    jste krásná, mladá žena, máte krásné děti a panu Prachařovi to vedle Vás sluší (paní Batulková je sice zachovalá, ale k Davidovi se nehodí).
    V časopise jsem četla, že dostáváte hnusné dopisy, protože jste "rozbila" manželstvi. Už nic takového nečtěte! Myslete na sebe, na miminko, které čekáte, na klid a štěstí své krásné rodiny. To Vám píší jen závistivky, moralistiy a potrefené husy, které soucítí s paní Batulkovou, protože samy byly opuštěny svými manžely. Podle těch dopisů byl pan Prachař asi loutka bez své vlastní vůle, přišla Linda, odvedla si ho, a opuštěná manželka se začala trápit. Myslím, že kdybyste třeba neexistovala, a pan Prachař by byl v manželství nespokojený, odešel by jindy s jinou. A ta by teď sklízela tu nenávist.
  • :o)

    Tak lidi myslim, že je blbost se tu hádat jestli je to dobra nebo špatná herečka. Každý má na ní jiný názor a někomu se prostě líbí a někomu ne!!! Co se týče tý Ordinace. Myslim že tam jsou mnohem lepší herečky a přišlo mi, že tam hraje pořád ubrečenou a utrápenou ženskou, ale tak to měla asi napsaný ve scénáři... Prostě bych to shrnula tak, že jsou i lepší i horší herečky, ale mě osobně taky nejni moc po chuti!!! *13*
  • Re: si dost dobrá ale gita je lepší!

    Nic proti, ale v ordinaci nehraje zrovna nejlip!!! *13*
  • Koukám, že Mišula asi skončila hned po základce

    Opravdu duchaplný příspěvek. Jestli p. Prachař opustil Batulkovou tak je to jen jeho věc a myslim, že nikoho tady nezajímají tvé pubertální názory. Myslim, že pokud bude chtít žít s Lindou tak se tě opravdu ptát nebude. Úrovní svého příspěvku dokazuješ, že všechna vulgární slova, která jsi uvedla jsou šita na míru jen a jen tobě.
  • Vymaštěný paka

    No tak se tady ještě hádejte! Jste fakt vypatlaný paka! Rybová je ..., ale přece se kvůli ní nebudete hádat.... *1* *15* *5* *5* *13*
  • ty seš fakt že děsná ta veverka z doby ledevý ti je podobná na chlup!!!!nechápu jak takovou hnusku mohli dát do tak hezkýho seriálu jako je O.V.R.Z. a nikdy to teda nepochopim!!! *3*
  • Neumí hrát, neumí nic. ale doufám, že jí do toho seriálu, co kopíruje Pohotovost, obsadí aby splatila ten statek
  • Krásná herečka

    Paní Rybová je opravdu velmi mladá,talentovaná herečka.Je vskutku krásná!!!Jen mi je moc líto,že z Ordinace musela odejít!!!Věřím,že se časem proslaví! Na ty některé trapné narážky a nadávky se vykašlete!Já Vám stále budu fandit!!!!!!!!! Kiš Tomáš *4*
  • Linduska

    Linduska je ta nejhezci herecka a mozna i zenska na svete ... Nadherny oci, krasna plet, rozkosny rtiky .. proste k nakousnuti ... jen te prachař mi na ni trosku vadi *1*
  • podobasz mi się Linda
  • linda

    jsi nejlepsi
  • Linda Rybova je hodne dobra herecka, v jejim jemnem obliceji je neco hodne sympatickeho a vubec je to hezka zenska!
  • doplněk

    No a ještě něco já mám ne Lindu a na všechny herce z ordinace názor že jsou dost dobrý. a Já osobně Lindě fandim a myslim že je výborná herečka !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit