Přejít na výpis diskuzí

Linda Rybová

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky se mi líbila v pohádce Anička s lískovými oříšky a pak ještě docela v Žabím princi. Teď ji nesleduju.
  • každý má nárok na svůj názor...tobě ho taky nikdo nebere...
  • já jsem jí měla ráda z role Aničky s lískovými oříšky...přišla mi tam fajn a jako herečku jsem si ji oblíbila, ale díky seriálu Cesty domů jí nemůžu ani cítit...z té role je mi na blití stejně jako z Rybové samotné, jak může být kladný člověk někdo, kdo rozbije rodinu? A to nejen seriálově ale i ve skutečnosti? Musím uznat, že role v seriálu CD ji fakt sedí, ono taky když to hraje člověk, kterej je sv*ně i v normálním životě, tak se nemusí moc snažit...
  • klídek,buť jí jen závidíte že hraje po boku Mirky Etzlera(Honzy Maška) a jestli ne tak ji posuzujete podle role,a to se nemá..!!!!!!!treba je ve skutecnosti fajnová ženská,co vy víte...
  • Nevím - nemastná, neslaná, nevýrazná.
  • Krásná Lindo,velmi Tě miluji. *14* *14* *14*
  • Hrála také v Čarodějkách z předměstí!! :) *4*
  • dotaz pro Lindu. Nepochází rod Rybových ze slovácka? Přesněji Staré město u Uh. Hradiště?
  • *16* Ať je to jak chce, tak ona rozbila rodinu, Jakub Prachař se se svým otcem nebavil skoro 5 let, takže ublížili oba dva jak Rybová tak i Prachař. Ale v životě se jim to jednou vrátí oboum dvoum. *11* *12*
  • Dotaz

    Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je to Lida Rybová v televizní reklamě na ČSOB Děkuji Můj přítel trvá na tom,že to je ona!!
  • blahopřání

    *14* Milá Lindo,k Vašim narozkám hodně zdraví a spokojenosti a pohody jak v pracovním tak soukromém životě,fandíme Vám *5*
  • Re: překvapení

    nekde jsem cetla,ze je ve znameni Vah,tak jak to tedy je?
  • překvapení

    Ona má nějaké fanoušky? To snad musí někdo z rodiny ze soucitu, ne....
  • Vždy, když Vás vidím

    (Např. s Donutilem o Vánocích), tak přepínám. Díky, že netočíte pro televizi více.
  • Neznám nïkoho jiného,

    kdo by v českém rybníčku vzbuzoval tak negativní emoce. Prachaři, gratuluji za majstrštik! *15*
  • skih

    vsn

    vše neeej *3*
  • Linda Rybová

    Milá Lindo
    Blahopřeji přání k narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Jsi skvělá Lindo

    Linda je skvělá žena, škoda, že ji není vidět víc ve filmech. Uvítala bych to. *4*
  • Re: linda

    linda rybová je dobrá herečka. Nehrála aji v té pohádce o princezně ze zlata?
    Ale jinak je fakt dobrá. *1* *1*
  • lamačka mužských srdcí :-)

    Lindu mám ráda pro její křehkost,. Drsňačem, plastikových panenek je showbyznis plný. Podařilo se jí dobít srdce rockerů. ( Kodym, Kalousek) Prachař se mi jako chlap nelíbí, na rozdíl od syna Davidovi chybí charizma.
    Jak dlouho vlastně Rybová chodila s Kodymem a Kalouskem? Nikde to nemůžu najít

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit