Přejít na výpis diskuzí

Linda Rybová

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj linda

    si skvela a ze ti pisu ze sprostosti koli michalovi dufam ze si s toho nic nerobis mudry vedia ze je to film ahoj a drzim palce *14*
  • si dost dobrá ale gita je lepší!

    moc se mi líbíš v ordinaci!!!!!fakt ale naštvala si mě že si se vrátila k pavlovi!! *1*
  • nechápu jak někoho jako je ona pustí dvaktát týdně do televize!!zakázala bych ji, není vůbec sympatická *10*
  • nesnáším jii *16* *16*
  • lindo si skvělá

    Ahojky lindo jsi skvělá hrála si v hororu bazén že jo??!!I když bylo to docela dost hnusný co se tam stalo!Chtěla jsem se zeptat jak se to vlastně natáčelo?a jak si se kté roly dostala? *3* *1* *7* *4* *4* *8* *15*
  • LINDA

    Jsi skvělá v seriálu ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ!!!!TEN POŘAD MÁM RÁDA!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15*
  • linda

    Ahoj si skvělá *4* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
  • linda

    Ahoj Lindo si superrrr *14* *14*
  • Lepší herečku neznám

    Seš super mohla bych na filmy s tebou od rána do večera.Tomu říkám pořádná herečka.Seš hezká,vtipná co víc si přát.
  • ahoj lindo ty si mi psala na icq ze jsi měla pobyt v červeném kostelci prosím potřebuji to nutně vědět děkuji ti předem ahoj:kikina
  • Ahoj mami!!!

    Ahojky mámo!!Asi o mně nevíš,ale jsem tvoje dcera.Tenkrát po to císařáku ti prej tvrdili,že jsem umřela.Ale já žiju. Zdar Nazdar Tvoje Linda
  • otazka

    lindo jak se ti libi obimat a libat michala alias romana......
  • miluji te,lindo

    ahoj lindo strasne te miluji a zarlim na tebe.jsem stastny kdyz natacime amuzu te obimat,hladt a take libat. miluji te lindo......
  • Intimní dotaz

    Ahoj Lindo. Měl bych takový trochu intimnější dotaz. Prdíš a grgáš před svým přítelem? Ahojky Plynař.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit