Přejít na výpis diskuzí

Lindsay Lohan

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jste si jistý s tou Paris Hiltton??
  • Mám blog o Lindsay, budu ráda za návštěvu : www.linlohancz.blog.cz
  • Ta má tolik krásnejch filmů, že žádnej není špatnej, ani jeden Lindsay je fakt skvělá a kdo ji pomlouvá asi neví co je Lindsay zač
    • kiss.miss
      To ti řeknu hned..prostě znuděná celebrita , která se dostala do těch největších možných prů*erů. Filmy má hezký i hrát umí , má styl ale charakter? No neříkej, že je svatá.
  • Ach jo! Milovala jsem jí♥!.. co se to sní stalo?!:( Drogy jsou svině!:(..Ale ona má důvody!..:(( Držím jí palce ať se z toho dostane♥!! Je to můj vzor od malička..ale teď nad tím uvažuju!:'(♥ Každej si přece zaslouží 2 šanci..tak i Lindsay!..Ona se z toho dostane,věřte mi!.. Třeba nebude už tak krásná jako dřív..ale jednou to bude zase ONA!♥..
    #believeinyourselflindsay ♥!!
    • Taky jsem ji měla ráda a byla hezká doufám že se z toho dostane byla by to škoda kdyby ne *10* *13*
  • Jako sory,ale ten kdo tam k ní přídal ty ohavné fotky,je asi pěkně blbej !!Kdo se ma na to dívat tyvole...To je hnus lidi uvažujte trošku a dávejte k těm osobnostem rozumné fotky:)
  • Počkat není ona i modelka?
    • podle mě ona totiž je
  • Lindsay je krásná holka, jedna z nejkrásnějších hereček v Holywoodu. To, že se "nechala zkazit" je její věc, jako herečka se mi zdá velmi talentovaná a je trochu smutné, že kvůli své pověsti ztratila pár nabídek. Věřím ale, že se vzpamatuje a bude to jednou legenda, ona na to totiž má!
  • peggie
    všechno nejlepší, Lindsay *3*
  • všechno nej
  • Všechno nejlepší :))))))) At' už nikdy nespadneš,ale jen stoupáš :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit