Přejít na výpis diskuzí

Lindsay Lohan

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matthew.k
    Prosím, vy co máte skutečně rádi Lindsay, pomozte na Twitteru rozšířit #HappyBirthdayLindsayLohan :)) Díky ;)

    Zde link - https://twitter.com/#!/search/%23HappyBirthdayLindsayLohan
  • Happy Birthday Lindsay *3* *4*
  • líbí se mi ona i ta DJka se kterou žila, pěkný holky
  • Lindsay Lohan zbožňuji,je to moje nejoblíbenější herečka a její filmy jsem všechny viděla už několikrát.A mohu se na ně dívat stále znovu,protože Lindsay je prostě skvělá!A která hvězda nemá zvláště v Americe skandály?Musíme jí to odpustit...Je krásná,mladá a neměla to v životě vždycky snadné.A jako herečka určitě nekončí.Pokud vím,natočila film o M.M. a teď bude točit film o E.Taylor.Moc jí fandím a držím jí palce!
  • Mám jí fakt ráda a moc by mně mrzelo kdyby přestala hrát. Filmy jako Protivný sprostý holky, Šéfe jsem v tom nebo Alespoň trošku štěstí jsou fakt dobrý. Měla by se zase probudit...
  • monika25:
    Uplně s tebou souhlasim ale strašně bych si přála aby přestala protože je pro mě a spoustu dalších lidí hrozné ji takhle vidět že to začíná vzdávat...Ale myslím že už jí to samo začíná docházet že by měla přestat :) Doufám že se z toho dostane protože by mě to hrozně moc mrzelo kdyby to vzdala *13*
  • Ty její skandály už jsou vážně trapný, měla by se probrat.....kéž by se dala do kupy.
    • maš pravdu je to šílení znaš film sprastý protivný holky tam hraje
      • jo, ten film znám,ale víc se mi líbí Mezi námi děvčaty.
  • elapacherova
    Škoda že je Lindsay taková "skandálistka" jelikož je moc talentovaná a krásná doufám že se dá dohromady a že dostane rozum. *3* *3*
  • Agata hanychová se piše s tvrdým y. *13* *12* *12*
  • já na ní ty skandály žeru je něco jako Agáta Hanichová
    prostě nemůže za to že na ní za každím rohem číhají Papparazziové a ekají až se ji stane něaká ta trapná chvilka *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší