Přejít na výpis diskuzí

Lindsay Lohan

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :*

    Má Lindsay Sourozence ?????????? :)
    • Re: :*

      má 3 *4*
      • Re: Re: :*

        dííííík :* *14*
        • Re: Re: Re: :*

          jj jeden je i na osobkách aliana lohan.
  • Lindsay je nejlepsi

    Lindsay na vzdory vsemu mi pripada super je mi jednote ze fetuje nebo moc pije ja si myslim ze se z toho dostane ze si to casem uvedomi verim ji presto vsechno ale ma super filmy!! Ja ji mam rada takova jaka je me to nevadi *4* *4* *4* *4*
    • Re: Lindsay je nejlepsi

      ano to je presne tak ma super filmy ale o tom alkoholu sem teda nevedel ale co je to jeji život ale je škoda že takhle mlada a pěkna slečna si takhle zahrava ze životem
      • Re: Re: Lindsay je nejlepsi

        no já bych řekla že má sprostý fotky a neví nikdo jestli je ještě v léčebně??? *7*
    • Re: Lindsay je nejlepsi

      mám lyndsay lohan ráda ale nic proti hilary duff je o moc lepší!! *1* *1*
      • matthew.k

        Re: Re: Lindsay je nejlepsi

        No hele pozor tady píšeš že ti je jedno že fetuje ale POZOR dneska,nebo včera to bylo 100 kdy je Lindsay střízlivá a její rodina a přátelé tvrdí také že Lindsay dělá obrovské pokroky *3* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Lindsay je nejlepsi

          konečně
        • Re: Re: Re: Lindsay je nejlepsi

          no tak to je dobre
        • matthew.k

          Re: Re: Re: Lindsay je nejlepsi

          zapomněl jsem napsat že to je 100 DEN
  • ericka4

    film

    jeste vam ve filmografii chybi sefe jsem v tom.. *13*
  • Omg

    Hmmm Lindsay Sice dělá hovadiny ale je skvělá je to moje nej nej nej herecka!Mám ji rada!!! *14* *14* *4*
  • sarda

    OMG

    Lidi, to co tady čtu, je pravda? Takže ona se z vězení UPLATILA???:-O
    • matthew.k

      Re: OMG

      nn zase výmysl ona šla ven normálně na kouci a taky protože usoudila než bejt ve vězení to je proní lepší jít zpítky do rehab. a taky tam šla tak uvidíme
      • Re: Re: OMG

        omg dyt fetuje a chlasta....ale herecka je dobra
  • boylerka

    Parádička..

    Lidi já být na jejím místě tak sem tak kde je ona! :D Jsem zvědavá kdo z Vás ne?? :) *5* ke všemu je nádherná! a na buchty?!? jo vážení já ji mám moc ráda *14* *14*
    • Re: Parádička..

      jj, mas pravdu *4* ..je úžasná a nádherná... *14* ..taky ji mam strasne moc ráda *14*
      • matthew.k

        Re: Re: Parádička..

        přesně je úžasná
        *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Parádička..

          *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Parádička..

            vám se líbí jak si ničí život?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *13*
  • Ach jo...

    Vy lidi jste tak naivní. Ona to normálně dělá schválně, ty průšvihy. Samozřejmě že je těžký, se z toho všeho dostat. A ona měla ještě k tomu dost hrozný dětství, ale je slavná, tak dělá skandály, to je tipický... Myslím, že když si někdo myslí, že bez těch průšvihů by se o nich nepsalo, tak jsou hlopý... *5* *5* *3* *4* *14* *14*
    • Re: Ach jo...

      Ona to normálně dělá schválně, ty průšvihy si normální co ty víš??? *7*
  • hancinkabuffynka

    dobrá... ?

    Jo já tuhle herečku mám mocinky ráda je to dobrá herečka *3* mám ráda filmi ve kterých hraje *15* *14* *14* !!!
  • duffik

    ...

    Lidi ona je hezka ale jak ma moooooooc penez tak pak nevi co ma s tim delat a ja bych rekla ze si to zaslouzi
  • sarda

    Nelitujte lidí, co si to nezaslouží!

    lidi, nemáte ji proč litovat... Myslíte, že kdyby jí záleželo na fanoušcích, dělala by tohle? Je už tak pomatená z toho všeho, že asi neví co dělá... Anebo je tak blbá, že to ví... Jiný vysvětlení nemám...
    • matthew.k

      Re: Nelitujte lidí, co si to nezaslouží!

      No hele neřikám že si za to nemůže sama ale na fanoušcích jí určitě záleží všichni tady píšou jenom co vý ztěch hovádskejch časopisů jako jsou Blesk,Aha atd. ale nikdo nečte ty americký časopisi kde se píše aspon trochu pravda a taky to Lindsay sama řiká že na fanoušcích jí záleží
      • sarda

        Re: Re: Nelitujte lidí, co si to nezaslouží!

        no jo fajn, mozna mas z poloviny pravdu, ale každopádně z té druhé je to tak, že kdyby jí záleželo, nenechala by to zajít tak daleko... Kolik fanoušků jí kvůli tomu opustilo? Já is myslím, že hodně!
        • matthew.k

          Re: Re: Re: Nelitujte lidí, co si to nezaslouží!

          no mozny to je kazdopadne byla na tom hodně špatně a já si myslím že už je to ted lepší a že se snaží stím něco dělat tak uvidíme jak to dopadne
          • p.petulkaa33

            Re: Re: Re: Re: Nelitujte lidí, co si to nezaslouží!

            Já sem ji mela ráda ale tedka už moc ne ani nwm proc nejspís jak sla do toho vezeni a kdyz sla z too vezení pryc tak jeste k tomu vydelala .... já si myslim že sarda má pravdu a momentálne jí na fanouškách nezáleží a hlavně českých....
            • sarda

              Re: Re: Re: Re: Re: Nelitujte lidí, co si to nezaslouží!

              p.petulkaa33 jo, díky :) mathew.k jistě, máš pravdu, nemůžeme nic říkat, pokud ji neznáme osobně. Ale tohle je prostě můj názor ;)
            • matthew.k

              Re: Re: Re: Re: Re: Nelitujte lidí, co si to nezaslouží!

              Tohle je možná pravda já nevím prostě nevím a myslím že nikdo kdo jí nezná jí nemá právo soudit lidi kolikrát už to opakuji nemůžete se řídít podle časopisů typů blesk atd. nikdo znás ji nemůže soudit protože jí nikdo neznáme osobně
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nelitujte lidí, co si to nezaslouží!

              POSTŘECH.
          • sarda

            Re: Re: Re: Re: Nelitujte lidí, co si to nezaslouží!

            uvidíme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší