Přejít na výpis diskuzí

Lindsay Lohan

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blog

    www.linlohan-4ever.blog.cz
  • anulka123

    ...........

    Jéé Lindsay...tak to je váážnš chuudinka..ale může si za to sama..má úžasný talent na herectví..a ona ho takhle zahazuuje..měla by se vzchopit dokud je ččas..máá na to..to dokáázat...a ukázat všem že není jen průůůšviháářkka..:)
  • ......

    Fandím ji. Je to super herečka, ale s alkoholem brzo klesne na nejnižší stupínek, sklamala mě. Je to prostě chudák děvčě. *9*
  • BLBÁ

    PODLE MĚ JE TEĎKA TROCHU ŠÍLENÁ.ŠLA DO VĚZENÍ A TO VĚDOMÁ SI TOHO,ŽE SPÁCHALA ZLOČIN.
  • p.petulkaa33

    jojo

    Tedkons půjde do vezení kvůli pití
  • vananneh

    .

    může si za to že je ve vězení sama! ty filmy s ní sou hezký ale kvůli tomu pití atd. jí akorát nesnášim protože se mi znechutila ..
  • matthew.k

    přenos

    jinak zkouším celý přenos nahrát na video kameru myslím že to bude ale na prd ale skusim to kdyby to šlo dám to na youtube nebo to tam dá třeba nikdo jiný
  • matthew.k

    vězení

    dne jde Lindsay do vězení sledujte přímí přenos Lindsay lohan jde do vězení http://www.tmz.com/2010/07/19/lives tream-lindsay-lohan-jail-court-surr enders/ sice v angličtine ale mě to nevadí
  • trisedmy

    OK ''

    Aha tak to je dobře sorry '!!
    Jsi fanda Lindsy jsi muj kamos *3* *3* *3*
    • matthew.k

      Re: OK ''

      jj ale kdo to byl co tady nadával co si jako o sobě vůbec myslel/a takový lidi nesnášim *10* *10*
  • Skvělá zprava

    a navic bude mit jako celebrita celu jen pro sebe a vyhody takze ji nikdo pres hubu neda !! *16* *16* *16*
    a za slusny chovani tam bude jen mesic a pul !! *3* *3* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší