Přejít na výpis diskuzí

Lisa Edelstein

OSOBNOST 19.5.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lisa

    Já myslím, že Lisa ja nádherná ženská *14* a jako Cuddy by se k Houseovi hodila *14*
    • Lisa.Cuddy
      Slyšela jsem,teda četla že spolu Lisa Edelstein a Hugh Laurie to je v Dr.Housovi House něco doopravdy mají§našla jsem fotky i video.... *14* *1* *3* *15*

      Strašně se k sobě hodí jsem strašně ráda že spolu něco mají!!!!
  • roslin.l

    muzikál

    Zkusila jsem vložit ten muzikál do Lisy z YT. Snad to výjde. Ona je pořádný éro *1*
  • maki11

    Lisa...

    Je má Lisu moc ráda.Není žádná kresavice ale mě se líbí,a mezi americkýma herečkama mi příjde ještě taková nezkažená...;D
    Pomáhá dětem,pomáhá zvířatům,vymýšlí muzikály proti AIDsu,prostě je fajn..

    *14*
    • Re: Lisa...

      ale je krasavice *4*
      • mtv.awards.2003-4ever

        Re: Re: Lisa...

        *1* krasavice.......LOL *1* *1* *1* *1*
  • Nej nej

    Ahojky! Já miluju House a byla bych v sedmým nebi, kdyby se Cuddy a House dali dohromady! Kdo souhlasí se mnou, ať mi napíše na mail. :-D Houseův sarkasmus přímo zbožňuju, jak si s ničím nedělá servítky.. To se mi na něm vážně moc líbí! Je vážně super!
    • teteptak

      Re: Nej nej

      na zacatku 7 serie budou spolu a dal nevim *15* *15*
    • Re: Nej nej

      přesně. seš na tom stejně jako já. ti dva by se k sobě úžasně hodili. lisa je nádherná a house je prostě úžasnej.miluju ten seriál :-) *4* kdyžtak napiš na maila a můžeme pokecat :-) *14*
    • roslin.l

      Re: Nej nej

      Jiskření, chemie, prostě společně s Hughem vytváří jedinečný pár na obrazovce. Jsou při svých slovních přestřelkách sehraní a společně s Wilsonem je to nepostradatelný trojúhelník. Nevadilo by mi, kdyby zůstalo jen přátelství mezi Cuddy a Housem i tak to bude dokonalé, protože ti herci jsou úžasní.
      • pavllinka

        Re: Re: Nej nej

        jj, máš úplnou pravdu. Ti dva tvoří sehrané duo.
    • maki11

      Re: Nej nej

      Já s tebou uplně souhlasím,strašně bych jim to přála ;)
  • podoba

    Všimli jste si, že je trochu podobná Michaele Jílkové? (ta co uváděla Kotel)
    • Re: podoba

      Ne.
  • narozky

    lidi,dneska má lisa narozky...tak happy birthday.. *14*
    • Re: narozky

      Připojuji se. Všechno nej Liso!!
  • :)

    jestli máte někdo nějaký zajímavý článek, nebo stránku, pošlete mi to prosím na mail, nebo přes icq:265651673
  • :)

    taky bych brala, kdyby se dali ti dva dohromady, pořád na to čekám ,už jakou dobu a pořád nic.... *9*
  • oči

    pro ty její oči bych vraždila!!!ty moje hnusácké zelené mimochodem brčálové bych hned za ty její vyměnila!!
  • Supr

    Hned po Housovi moje nej postava,měli by se dát s Housem dohromady *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit