Přejít na výpis diskuzí

Lisa Edelstein

OSOBNOST 19.5.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maki11

    Lisa...

    Je má Lisu moc ráda.Není žádná kresavice ale mě se líbí,a mezi americkýma herečkama mi příjde ještě taková nezkažená...;D
    Pomáhá dětem,pomáhá zvířatům,vymýšlí muzikály proti AIDsu,prostě je fajn..

    *14*
    • Re: Lisa...

      ale je krasavice *4*
      • mtv.awards.2003-4ever

        Re: Re: Lisa...

        *1* krasavice.......LOL *1* *1* *1* *1*
  • Supr

    Hned po Housovi moje nej postava,měli by se dát s Housem dohromady *14*
  • dasha24

    :-)

    happy birthday Liso!!
    Lisa je BEST xD *1* *4*
  • allisonc

    lisa

    A taky si myslím, že čím je starší, tím je hezčí. A to se o každém říct nedá.
  • allisonc

    narozeniny

    Lise bych chtěla popřát podle mě ke 43. narozeninám. Sama řekla, že se narodila v roce 1967. Přeju jí hodně zdraví, štěstí, lásky, další skvělé zážitky s Dr. Cuddy a ať se jí splní její přání.
  • lilonely

    Lisa ♥

    Ona je dokonalá! <3
    • ostatni

      jak se jmenuje ta KAMERONOVÁ a ten ČEJS??? ja az posledni dobou jsem na ten serial narazila *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *4*
      • allisonc

        Re: ostatni

        Cameronová - Jennifer Morrison a Chase - Jesse Spencer
  • house

    Od dob House patří k mým oblíbeňkyním. A i přesto, že její role v tomto seriálu není příliš veliká, její talent z ní udělal roli výraznou. Nepřehlednutelná postavička, jenž dokonale sekunduje mistru Hughi Lauriemu.
  • dasha24

    plss:)

    Neví tady někdo kde by se dal shlédnout film Special Delivery kde hraje lisa hlavni roli?:) *3* *14*
    • Lisa.Cuddy
      Jo no já když jsem si to stáhla tak mi to šlo bez zvuku,ale je to dobrý i bez toho zvuku *3* . Kdyžtak si to stáhni na uložto.cz , ale budeš to mít bez toho zvuku *1*
  • Nej nej

    Ahojky! Já miluju House a byla bych v sedmým nebi, kdyby se Cuddy a House dali dohromady! Kdo souhlasí se mnou, ať mi napíše na mail. :-D Houseův sarkasmus přímo zbožňuju, jak si s ničím nedělá servítky.. To se mi na něm vážně moc líbí! Je vážně super!
    • teteptak

      Re: Nej nej

      na zacatku 7 serie budou spolu a dal nevim *15* *15*
    • Re: Nej nej

      přesně. seš na tom stejně jako já. ti dva by se k sobě úžasně hodili. lisa je nádherná a house je prostě úžasnej.miluju ten seriál :-) *4* kdyžtak napiš na maila a můžeme pokecat :-) *14*
    • roslin.l

      Re: Nej nej

      Jiskření, chemie, prostě společně s Hughem vytváří jedinečný pár na obrazovce. Jsou při svých slovních přestřelkách sehraní a společně s Wilsonem je to nepostradatelný trojúhelník. Nevadilo by mi, kdyby zůstalo jen přátelství mezi Cuddy a Housem i tak to bude dokonalé, protože ti herci jsou úžasní.
      • pavllinka

        Re: Re: Nej nej

        jj, máš úplnou pravdu. Ti dva tvoří sehrané duo.
    • maki11

      Re: Nej nej

      Já s tebou uplně souhlasím,strašně bych jim to přála ;)
  • roslin.l

    muzikál

    Zkusila jsem vložit ten muzikál do Lisy z YT. Snad to výjde. Ona je pořádný éro *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit