Přejít na výpis diskuzí

Logan Lerman

OSOBNOST 17.5.2007 
170 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • much good luck for your birthday
  • Všechno nejlepší k narozeninám♥♥♥ *14* *14*
  • Happy B-day Logan!
  • Ježíš, vy naděláte. Je tohle snad diskuze, no ne? Taky nemám Selenu ráda a rozhodně souhlasím s Lalala *16*
  • sellyboo
    Mnoo...Tak na tom jsme úplně stejně... :) On je strááášně sladkej.. <3
  • Logan je nej. já ho prostě žeru mám ho snad všude a ve třech mušketýrech??? tak tam jsem se u něho strašně rozplývala ♥ ♥ ♥
  • http://tinyurl.com/cbvlkwh , naposledy, Top 100 nejoblíbenějších filmových hvězd, podle českých a slovenských fanoušků na cs filmovém serveru csfd. K 1.prosinci 2011. Akorát je to s anglickými popisky, kvůli fanouškům ze světa. Pořád mně vrtá hlavou, že ženy, no tedy holky, válcujou kluky v popularitě. V Top 20 jsou jen čtyři, Taylor Lautner, Freddie Highmore, Logan Lerman a Josh Hutcherson. Zajímavé je taky, že na těch nejnižších příčkách stačí někomu získat 3 nebo 4 fanoušky a vyletí o třeba 40 příček nahoru. V případě stejného počtu fandů byly stars řazeni podle abecedy.
    *5*
  • Je lepší než Efron,Bieber,Pattison dohromady! Je dokonalej ♥♥♥!♥♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *1* *2* *14* *3*
  • selly-libu
    Logan Lerman... je fakt boží ...a ve třech můšketýrem mu to prostě slušíí ...upe ty hlášky co má ... moc se mi líbí ...prostě je krásnej jáj ... *1* *1* *14* *14*
  • janisshska
    My že jsem ubohý?:D:D My to narozdíl od tebe neřešíme!:D Podívej se na sebe,jak vyvádíš jenom kvůli tomu,že by mohl mít Logan něco se Selenou..:D:D Hálo! Probuď se,nezměníš to,nic stím nenaděláš,ať si je Logan ským chce,stebou totiž stejně nebude..! :DD
  • sellyboo
    :) ...
  • muzu se zeptat kde loganek bydli??? slysela sem ze prej v new yorku ale nevim, nebo v beverly hills *2*
  • to myslis koho??
  • Logana miluju! a přidejte se na naší FACEBOOKOVOU STRÁNKU O NĚM! :)
    http://www.facebook.com/pages/Logan-Lerman-Czech/282288091801856
  • mas pravdu sellyboo on je ten nejkrasnejsi kluk na svete ty jeho oci... usmev ahh neda se to popsat ploste upe nejkrasnejsi *14*
  • sellyboo
    Logan je boží.. <3 Nedávno jsem byla na Třech Mušketýrech... On je.. Boože...To se ani nedá napsat...
  • mass executioners truth selena is snotty cow .... maybe something more, never fierce walk with Logan Logan is beautiful ..... smart Edinu has no error, but yeah she is ugly .... stupid girl ... .. and yeah Got this boy justin bieber I think, of me, but no it is not enough they must interfere with Logan on it .... well he will never have a completely sexy and nice best actor aco ... she is nothing! ! *16*
  • What do you think about selene gomez she really met with Logan and even two months together and went ....... I do not like selenium, because it is self-opinionated and think that you can see with Logan is the best ..... it is not just a stupid cow ...
  • and you want to meet him?? *14* *3* *2* *2* *2*
  • Logan is the best ..... beautiful .... and those of his eyes aaahhh .... I live in Canada and I never met him and I have to correct it:)) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší