Přejít na výpis diskuzí

Logan Lerman

OSOBNOST 17.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo no ja bych ho chtela moc videt upee nejvic ach jo to neni fer vsechny hesky kluky jssou nekde v americe to me uplne sere *16* ale logísek je nejkrasnejsi kluk na svete ahhh sakra jaaa ho miluju *14* *14*
  • no jo logan je nej tak co sel je da se rict no...hesky zpiva ,ale vse s mirou
  • souhlas *1*
  • sorry, ale toto je diskuse, tady můžemít každý svůj názor. Selenu jsem neměla ráda nikdy, nevím proč, ale je to tak. A svůj názor říct snad mohu, ne? No, tak to řeším, vadí? Omg... vy jste ubozí!
  • jn nejkrasnejsi na svete upe dokonalej i v musketirech je nadhernej ahh 14* *14* *14* ♥♥♥
  • jeee krasnýýý ... nádhernýý..neda sa to popsat slovama v PJ zlodeji blesku byl k sežrání a ted v tych musketyroch *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* nemá jedninou chybkuu :))))) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ach jo je tak krasnej a ja ho nikdy neuvidim to me sere! *10* *14* ploste upee krasnej k sezrani ahhh mnam *14* *14* *14* ♥♥♥
    ♥♥♥
  • Logan je úžasnej, krasnej uplne sexy nekdy bych se snim chtela setkat jenom se to asi nestane, ale je to moje platonicka laska:P *14* *14* *1*
  • díky :) už se těšim :D :D :D :D ale stejně, nikdy se film nevyrovná knížce *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4*
  • Zbožnuju ho *14*
  • už se točí příští rok by měl být v kinech.. *3* *4*
  • http://tinyurl.com/6etfl8q podle csfd
  • janisshska
    :D Nemáš zač:)..
  • sellyboo
    Děkuju ,že se mnou souhlasíš.. Aspoň někdo normální.. :D
  • Že by se konečně natáčel Percy Jackson:Moře nestvůr? Jestli někdo něco víte, tak pls napište, děkuju
  • janisshska
    Podle toho ,co jsem četla,se spolu ani nesetkali (zatím)..
    A souhlasím stebou Sellyboo,I kdyby spolu někdy byli,tak stím nic neuděláš a jestli máš ráda Logana ,tak by si za něj měla být ráda ,že je šťastný..
  • sellyboo
    Noo Tak ty jsi nám tady chyběla....Máš snad něco proti Sel?...Udělala ti snad něco? ...Tak jsou s ní a Loganem nějaké fotky a co to řešíš...Kdyby tohle Logan četl co by si o tobě pomyslel!!! Boože.... Jen na Sel žárlíš..Ona aspoň na Logana má , ale co ty?....K tobě by se radši otočil zády... !!! *16* *16* *16*
  • VěTšina těch fotek se Selenou a Loganem ,jsou jen Fotomontáže.Nenalša jsem nic,že by spolu doopravdy chodily..
  • demisalvatore

    Re: SELENA JE PÍČA!!

    Holka ty seš marná.:DD Já mám taky platonické lásky:D(Hlavně Logana♥)ale říct "Jak si dovoluje se sním fotit?"tak ty máš dost, za prve je to jejich věc a za druhé Logí neví ani že existuješ:D A náhodou Sel je dobrá herečka i zpěvačka a s Loganem by jim to slušelo mnohem víc než Sel a Bieber:D Samozdřejmě mě vždy potěší když je volnej:DDDDDDD
  • demisalvatore

    Re: Re: Re: :-)

    Já se těším na dvojku hlavně kvůli Logana♥:D Je tak sladkéj♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit