Přejít na výpis diskuzí

Logan Lerman

OSOBNOST 17.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lady-kate
    *14*
  • Re: Re: :-)

    Tak to jsem teda zvědavá,protože jak přepracovali strašně 1.díl úplně změnili děj!!!!Percy Jackson se mi jako film děěěsněěě líbil než jsem si přečetla knížky
  • demisalvatore

    Re: :-)

    už se točí;) do kin půjde příštím rokem :D
  • dra

    :-)

    lidi nevíte někdo náhodou něco o Percy Jaksonovi dvojce.....kdy se začne natáčet nebo tak :-)
  • demisalvatore

    Dokonalý to chlapec♥♥♥
    Maximálně se těším na PJ2♥:)
    I♥Him
  • birthday

    happy birthday Logan :)
  • sandra27

    Happy...

    Happy 18s Birthday Logan! *4*
  • kajuska4

    ..

    Všechno nejlepší *14*
  • richie-love

    :)

    Všechno nejlepší :D
  • narozeniny

    Ahojky...vše nejlpeší k tvým krásným narozkám..!! :-) .-) :-) *14* *14* *14*
  • -veve-

    Všechno nejlepší x)

    Všechno nejlepší *3* *4* *14*
  • sandra27

    Vlak do Yumy

    Dneska na čt1 od 21:00 myslim, budou dávat Vlak do Yumy, kde hraje právě i Logan Lerman :)
  • Re: LOGAN LERMAN

    TO ALE VŠICHLI VÍME,ŽE SE JMENUJE LERMAN!!!! ALE TY JSI TO ASI JEŠTĚ NEPOSTŘEHLA!!!!! *16* *8* *8* *16* *7* *9* *8* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8*
  • fotka

    jak je tam ta fotka kde je v cervenym tricko oprenej o nejaky zabradli tak to neni Logan ale Josh Hutcherson
  • Hair vlasy

    Logam má super dlouhý vlasy ale mě se to teda vůbec nelíbí jukněte
    http://www.youtube.com/wa tch?v=MSJouBJcIFs&feature=related
  • sandra27

    Re: JN

    přesně :) *4*
  • nauda

    Pusinka

    On je upe božííííííííí! *14* *14*
    Já ho strašně moc miluju! A ty jeho oči! Božíííí *14* A ten jeho ,,babysmile" je upe MUCK *14*
  • ashley.veryysek

    JN

    No kačííí máš pravdu.Ale od té doby co jsem ho na fotkách viděla se selenou gomez ji nesnáším ale ho zbožňuju *14* *14* *14* *14* *14*
  • ÁáÁá proč si ho pořád pletete?

    Ahojky, zaprvé, to je hrozný, jak lidi všem hercům řikaj jejich filmovým jménem, dť ten herec je upe jinej než jeho postava kterou si zahrál. Takhle se to stalo třeba i Miley Cyrus nebo Robvertvoi.. je to hroznýýý.. on není Percy jackson ale logan Lerman! :D
    Ale jinak je uplněbožíííí.. po tom co jsem schlédla Percyho Jacksona se mi fagt zalíbil... nejdřív jen ta jeho postava ale te´d se mi líbí už i herec, jako i chováním atd. xD
    Prostě on je fagt božííí =*
  • OMG!

    LOL :D:D:D já se tady válím smíchy po zemi :D:D pipky :D jak tady každá píšete, že s ním chodíte atd. :D:D omg jak naivní a hloupé :D leda tak ve snu ;-) vzpamatujte se a kdyžtak sem nepiště takovýhůe sra*ky ;-) *3* *3* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit