Přejít na výpis diskuzí

Lou Fanánek Hagen

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fanánek se 8.8.2013 stal otcem dcery. Nežije už v Jevanech, přesídlil do Františkova u Rokytnice nad Jizerou
    • Jednou pan Fanánek Hagen zmínil svého dědečka,který pracoval v restauraci"U Pešků" rád bych se ho zeptal na nějajé podrobnosti.Pracovala tam také moje maminka,tak pravděpodobně pana Moravce znala.Restaurace byla rodinné stříbro a bohužel už zanikla.Ještě po sametové revoluci,jsem již přestavěnou restauraci navštívil,ale genius loci už zaniklo.Pak tam byla nebo ještě je strašidelná prodejna sedacích souprav.Velká škoda / dyxaf@seznam.cz/
  • Fany vše nejlepší k narozeninám *14* !!!
  • Fanánek je dobrej chlap, Tři sestry občas poslouchám a moc rád
  • Fanánek je krásnej chlap a celá jeho skupina Tři sestry jsou super!Moc přeju, at´ se vám stále tak dobře vede a mnoho,mnoho skvělých koncertů.
    *4* *4* *4*
  • Milý Fanánku,i já přeji jen to nejlepší ke stále mladým narozeninám,hlavně zdravíčko a pohodu.Mám tě moc ráda.
    Tři sestry jsou super *4*
  • Všechno nejlepší k narozeninám!!!!
  • Protože jsem si sám prožil neštěstí s nohou, vím co musel Fanánek prožít. Obdivuji ho, je to frajer chlap. Obdivuju ho!!!!
  • Slavíky mu přebírají jiní

    je to jeden z těch, kteří nepřebírají ale také sami tvoří. Jak je možné,že tací nikdy/ a není to jen on/ nedostanou nikdy Slavíka. Zasloužil by ho alespoň jednou dostat, to nepochybně.
  • *

    nedala bych ho!!! *4*
  • Fanánek

    Fanánek je NEJLEPŠÍ a on to ví! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit