Přejít na výpis diskuzí

Lou Fanánek Hagen

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Milý Loui
    Přání k tvým narozeninám hlavně dobré zdraví,štěstí a dál dobrou pohodu a
    hodně zdaru se sk. Tři Sestry.Měj se!
    *4* *4* *4* *4*
  • Všechno nejleší :)

    Všechno nejlepší!!!!
    A lou Fanánek Hagen a Tři sestry jsou prostě nejlepší!!!!! *1*
  • chybi jedna deska

    Nejsem si ted presne jisty ale kdyz jsem se dival na jeho diskografii tak mi tam chybi jedna deska a to AHOJ KLUCI.To je take fanankova solovka.
  • Nej koncert v Buchovicích 21.8.2009

    Ahojte tři sestry!!Jak ste hráli koncert v Buchlovicích tak ti co tam byly co se s něma znám tak si ho moc,moc chválili *4* Tak doufám že příští rok to tam zese dojedete.Mějte se Lenka Švehlová (a pozdrav z Moravy *1*
  • ...

    Tak tohle je borec s velkým B ... Teprve nedávno jsem se dozvěděla, že před 20 lety přišel o nohu a ani se mi tomu nechtělo věřit ... Tak energický, vtipný, usměvavý chlap, že má protézu ? *7* Tomu se ani věřit nechce :)
  • paráda:)

    ahojky,včera jsem byla na koncertě v Adamově,a byla to paráda,jen mi ty dvě hodinky strašně rychle utekly *9* *9* *9*
  • hlava

    Kdo říká, ať jde Fanánek do hajzlu, tak zřejmě neví co mluví. Neznám nikoho, kdo vymyslí takový texty co on, ať už pro tři sestry nebo pro někoho jinýho. A ještě k tomu je svůj, perfektní a přátelskej člověk. Žádnej machýrek, prostě normální. Jen tak dál Františku *3*
  • Fanánek

    nikdo nemá lepší texty !!!!
  • kristynka27

    Tři Sestry

    Díky za skvělej koncert v Drnholci a Brně. Už se těším do Miroslavi...zdáááár *1*
  • kristynka27

    Tři Sestry

    Jste nejlepšííííííííííííí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit