Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě FUNÉS :-)

    Byl to skvělý herec a komik:-). Jeho filmům se dodnes směju, ikdyž jsem je viděla několikrát... *5*
  • Nový český web

    Ahoj, chci všechny fanoušky de Funese upozornit na nový český fan web Louise de Funese. http://defunes.unas.cz *3*
  • obrazy

    Ahoj.Nevíte někdo, kde se dasjí koupit obrazy s luisem de funesem? kdy Vás něco napadlo, pošlete mi prosím e-mail. Moc V¨ám děkuji. Nashledanou Honza Flídr
  • Best of

    Hejka Funes je nééj!! Vždycky když si prohlížím progry a vidéím, že bude něco z Luisem de Funesem, tak se vyprdnu na všechny seriály... ;-) A už prohledávám program na příští týden... :-D Je prostě jednička!! *3* *14*
  • nej

    Piti piti pá! prostě nej francouzský herec..dokáže mě rozesmát i když mam depku..plostě nej nej nej herec!!
  • Pan F a pan F

    Pan Funes byl fakt jednička. Jeho filmy se snad nemohou nikdy okoukat. Velká poklona patří i panu Filipovskému, který ho tak fantasticky nadaboval :o)
  • the best

    Nejlepší z nejlepších...mám celou kolekci četníků a fantomase velkej flám ...a dá se na to koukat kdykoliv....jsou to mega filmy..
  • :o)

    je to skvělej herec *4*
  • louis

    Louis byl a pořád bude nejlepší herec a komik na světě!!!!! Na filmy, ve kterejch hrál, se dá koukat pořád! Hlavně na Četníky a na Fantomase, ty už znám celý zpaměti. *14* *4* *14*
  • Luis

    Byl to vyjímečný herec, který se rodí jen jednou za sto let. Měl velký talent a uměl bavit lidi. Jeho filmy znám
    nazpamět a stále se u nich bavím. Mám ho moc ráda. *14*
  • Louis De Funes je ten nejlepší komik

    Louis De Funes byl ten nejlepší francouzskej komik, je to prostě legenda, jeho herecké umění opravdu nemá obdoby.Všechny jeho filmy jsou prostě výborné.Takový komik jako je on už asi nikdy nebude.Tak opravdu velká čest a poklona pro něj. *4*
  • Na četníky se dá koukat pořád! :-D
  • Ucta

    Byl nejlepsi a myslim si ze si zaslouzi obdiv,uctu a poklonu od vsech!
  • Nej

    Byla to legenda mezi herci,funes je proste nenahraditelny!!Je nejlepsi z nejlepsich a zaslouzti si nas obdiv a poklonu!
  • Super...

    Byl fantastický!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Nejlepší z nejlepších

    Nejlepší komik všech dob. Jeho humor nikdy nezestárne.Mám ho moc rád.
  • nej

    zatim v jeho kategorii neni lepsi cest jeho herectvi. nejlepsi kdokdy byl *3*
  • NEJ!

    Nej nej nej komik! Mám všechny jeho filmy na DVD a pořád do kola je poslouchám je nej!!!!!!!!!!!!! *14* *3*
  • Největší komik , vyjímečný muž

    Byl velice vyjimečný a dobrosrdný člověk miloval svou rodinu. Vždy mě rozesměje a hlášky jako ,,Sem se mi dívejte" .......a spousta dalších jsou fenoménem vzdávám mu hold Je to legenda *4*
  • Kam se na nej hrabou dnesni komici

    Je proste nejlepsi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit