Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fakt borec

    louis byl ten nej herec vzdy me rozesmal umel paradne hrat proste to byl jednicka *3* *3* *3* *3*
  • Louis De Funes je ten nejlepší komik

    Louis De Funes byl ten nejlepší francouzskej komik, je to prostě legenda, jeho herecké umění opravdu nemá obdoby.Všechny jeho filmy jsou prostě výborné.Takový komik jako je on už asi nikdy nebude.Tak opravdu velká čest a poklona pro něj. *4*
  • Na četníky se dá koukat pořád! :-D
  • Fórum

    Kdybyste měl někdo zájem tak jsem o něj založila fórum a určitě každého z vás bych tam uvítala, ale je to nové fórum takže tam toho moc nenajdete ale mohli bysme to společně rozjet co říkáte? *4*

    http://funes.forumup.cz/
  • marlon83

    Tričko Louis De Funés

    Tričko s Louis de Funésem jsem hledal dlouho a našel jsem ho na stránkách WWW.XAVIER.CZ, jediní v České republice kde se dá toto triko sehnat... nosím ho jak vlastní kůži. *1*
    • Re: Tričko Louis De Funés

      Taky ho mám :) z Ostravy za 444Kč :) *3*
  • Luis

    Byl to vyjímečný herec, který se rodí jen jednou za sto let. Měl velký talent a uměl bavit lidi. Jeho filmy znám
    nazpamět a stále se u nich bavím. Mám ho moc ráda. *14*
  • Kam se na nej hrabou dnesni komici

    Je proste nejlepsi *3*
  • kisby

    Louis de Funes

    Louis..byl ten nejlepší francouský herec, co znám. I dnes je spoustu obdivuhodných, kterých si zaslouží obdiv jako, ale on zůstane nezapomenutelný ve svých slavných bláznivých rolí..které se úspěšně opakují už od 70 let dodnes. *1* *3* *3*
  • Ernonaldo
    Louis je dobrej herec! Funès se mi líbil, když hrál četníka.
    • Já viděl FANTOMASE 2x a byla to blbina. *7*
  • Funes byl suprovej herec a komik, měl svůj vlastnéí svéráznej humor...
    a když hrál četníka tak byl naprosto NEPŘEKONATELNEJ!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit