Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chudak mam ho rada byl to ten nejlepsi herec
  • the best

    Nejlepší z nejlepších...mám celou kolekci četníků a fantomase velkej flám ...a dá se na to koukat kdykoliv....jsou to mega filmy..
  • Louis

    On porad je nej protoze se jeste nikdo lepsi neobjevil *4* *4*
    • Re: Louis

      to je pravda *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Louis

      jj byl to ten nej nej nej herec na svete *3*
  • pan funés patří k mím nejoblíbenějším hercem.Vždy mě jeho grimasy rozesmějí
    • Mna tiež.Moc rad pozeram jeho filmi.Stale dokola.Moj najoblubenejsi herec.Velka skoda ze zomrel
  • Největší komik , vyjímečný muž

    Byl velice vyjimečný a dobrosrdný člověk miloval svou rodinu. Vždy mě rozesměje a hlášky jako ,,Sem se mi dívejte" .......a spousta dalších jsou fenoménem vzdávám mu hold Je to legenda *4*
  • Louis byl,je a bude napořád nejlepší herec. Měl dobrý humor, vždy jsme se s ním nasmáli. Nejlépé podle mne zahrál četníka. Zůstane navždy v našich srdcí. <3
  • FILMY S FUNESEM

    Tak tady je další várka filmů. Ty jsem ale nevidela.
    Oskar
    Tonoucí se stébla chytá
    Křidýlko nebo stehýnko
    Zelňačka
    Jeden hot a druhý čehý
    Tetovaný
    Lakomec
    Pouic Pouic
    Smolař
    Jo, Na strome
    Mimochodem, kdybste nekdo mel na DVD nejký z tehlech filmů tak mi kdyžtak dejte vedet na e-mail: sim.9@seznam.cz
    Diky ztm
    • Re: FILMY S FUNESEM

      čau mám film zelnačka,tetovaný ,smolář,atd
  • Louis de Funes je nejlepší komik, kterého znám. Velmi mi chybí jeho humor.
    *1*
  • Louis byl fakt skvělý herec a měl užasný smysl pro humor.. škoda že už nežije.. *10* chtělo by to další díl fantomase *3* *4* *15*
  • Pan herec

    Funés je ten nejlepší francouzkí herec jaký kdy byl.Mám ho moc ráda A na jeho filmy se mužu dívat pořád dokola a nikdi mně neomrzí.Luis de Funés byl prostě skvělí.tak se mnějte musím bězet,ale poydravuju všechny příznivce Funése.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit