Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl nejlepší herec... filmy ve kterých hrál, na ně se dá koukat nekonečně dlouho, protože výborně hrál jako nikdo. Teď už nikdo neumí tak hrát jako uměl on. Skrátka prožíval ty scény a celé filmy, ne jako dnes, že film odhrají a nic. *4*
    • Jj máte pravdu já na něho pořád kouká jsem do něho blázen ! :)
  • NEJ!

    Nej nej nej komik! Mám všechny jeho filmy na DVD a pořád do kola je poslouchám je nej!!!!!!!!!!!!! *14* *3*
  • Best of

    Hejka Funes je nééj!! Vždycky když si prohlížím progry a vidéím, že bude něco z Luisem de Funesem, tak se vyprdnu na všechny seriály... ;-) A už prohledávám program na příští týden... :-D Je prostě jednička!! *3* *14*
  • Hledám filmy s Funesem

    Hledám nějaký filmy s Funesem. Nemáte někdo nějaký? Sháním hlavně Jo, Na stromě a pak ty starší. Kdyžtak písněte na mail. Dík
  • todesengel

    Dabing

    Jo abych nezapoměl,bez Františka Filipovského by to nikdy nebylo ono,nemám pravdu??? *3*
    • Re: Dabing

      Dabing Františka Filipovského byl opravdu geniální, taky jsem si dlouho myslela, že by to bez něj nebylo ono, ale pak jsem viděla Lakomce v originále a musím uznat, že to nebylo o nic horší. Pro cizince je jistě dabing lepší, aby se neztratila polovina textu, František Filipovský byl trefa, díky za něj.
    • tewezka015

      Re: Dabing

      *14* SoUhLaSiM S TeBoU .. TeN ToMu DoDaL šŤáVu *14*
  • Louis de Funés je jednička. Po přečtení jeho životopisu ho mám ještě raději.
  • tramvaj-tramvajenka

    f

    hihi,ta fotka je husta!jinak s vami souhlasim,je to nejlepsi komediant *3* *1*
    • Re: f

      ty si komediant on byl nejlepsi komik to je rozdil
  • Byl to nejlepší herec a komik
  • Coo? *8*
  • Pan F a pan F

    Pan Funes byl fakt jednička. Jeho filmy se snad nemohou nikdy okoukat. Velká poklona patří i panu Filipovskému, který ho tak fantasticky nadaboval :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit