Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový český web

    Ahoj, chci všechny fanoušky de Funese upozornit na nový český fan web Louise de Funese. http://defunes.unas.cz *3*
  • prosím vás prosím neví někdo kde stáhnout film... LAKOMEC ... s dabingem od filipovského? doma mám film ale je napůl dabingovaný filipovským a napůl krampolem.... prosím napište můj e-mail Jiras.spaca@seznam.cz děkuji *3*
    • Taky bych chtěl prosím vás vědět jak stahnout Lakomce s dabingem Filipovského ;) já mám jenom lakomce s dabingem Krampola :/ muj email nhl.machu@seznam.cz
  • nejlepdi

    nejlepsi herec co se mohl kdy narodit *14*
  • janeinka

    Best

    Louis byl fakt nejlepšim francouzskym hercem, byl proste uzasny s tema jeho grimasama... je nenahraditelny nikdo takovy uz neni *9* *9* hraje ve skvelych filmech, jen skoda ze se proslavil az v 50-ti letech
  • mrzimor

    :-)

    Znamenitej herec...Můj oblíbenej herec *14* *14* *14*
  • Nejlepší

    Viděla jsem snad každý film ve kterém hrál. Byl to jedinečný herec, který dnes je legenda a legendou komiků zůstane. Nejlepší komický herec. Jeho nikdo nepředčí. I když dnes je spousta komických herců, tak na něj nemají *1*
  • Smolař

    Překvapuje a mrzí mě jedna věc: Všude je zcela ignorován film Smolař - není ani ve filmografii ani jsem o něm nečetl v časopisech. Pozor - to není ten z roku 1965, který pochopitelně uveden je a čas od času je opakovaně uváděn v televizi. Původní název této veselohry neznám, podtitul je O marné touze dostat se na onen svět, Funés tam hraje hlavní roli skladatele, neúspěšného v hudbě i v lásce. Československá premiéra byla v roce 1958, poslední promítání před skončením hracího monopolu proběhlo na jaře 1963. Skvělá sranda s pěknými písničkami. Pokud jste filmoví fandové a znáte českou komedii Kam čert nemůže, uvidíte tam v jednom večerním záběru i poutač na Smolaře s tváří L. de Funése (před pražským kinem Blaník).
    Mně by stačilo zjistit jméno REŽISÉRA filmu, abych si mohl vypůjčit DVD ve Francouzském insitutu. Za informaci předem děkuji.
    • Re: Smolař

      Smolař /Smoliar / Le Corniaud
      Komedie
      Francie /Itálie, 1965, 110 min
      Režie: Gérard Oury
      Hrají: Bourvil, Louis de Funès, Venantino Venantini, Guy Delorme, Dan Vadis
      odkaz:
      http://www.csfd.cz/film/32084-smolar-corniaud-le/
    • Re: Smolař

      Je to naprosto nepochopitelná záhada:
      Ten film se zcela určitě jmenoval Smolař!De Funes hrál stoprocentně hlavní roli. Černobílý film - režiséra bohužel nevím. Viděl jsem to asi tak v r. 1960.
  • gfg

    Pro mě nej herec a komik,je super.Ale taky na tom hraje český dabing který ho tím tkaé proslavil myslím si že nikdo jiný bymu tu svoji řeč nedal ta řeč kněmu uplně sedí v češtině *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Blbost

    To Hans a Laco:jste debilové!!!!!
    • Re: Blbost

      Těch pět vykřičníků, to má jako symbolizovat, že na mě křičíš? Pozor panáčku, jsem otevřený jakékoli konfrontaci!
  • Špičkový komik,někdo ho nemá rád že prý přehrával,ale myslím si že šel do všeho přirozeně a naplno.Divil jsem se když jsem pustil film s Louisem známým ze země za vekou louží,že ho vůbec neznají.Ta Amerika je nějaká divná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit