Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kryšote!

    Tenhle chlap byl prostě bomba.Úžasný bylo,jak cvičil ty četníky na zátah na nudisty. *15*
  • FILMY S FUNESEM

    Co já vim tak hraje v tadytech filmech:
    Piti Piti pa (supr filmec fakt se na nej kouknete stojí to za to)
    Pošetilost mocných
    Velký flám
    Hibernatus
    Hodne dílů četníků
    Asi 4 díly Fantomase
    Grand restaurant p. Septima
    Je to fakt super herec a všechny tadyty filmy znam naspamet :D tak zatím Kdybyste nakej nahodou nemohli sehnat muzu vam ho kdyztak vypalit na DVD...ztm
  • Louis de Funés

    Souhlasim s Andi - Byl to nejlepší herec, jakej se mohl narodit... *14* A naštěstí pro nás se narodil...! *1* *3*
  • Škoda že tady Lujdíík není jel bych za nim do francie ://
  • Je to jeden z mých nejoblíbenějších herců. Už od malička ho mám ráda a vždy se ráda dívu na jeho filmy. Vždy když mám třeba špatnou náladu tak si pustím Četníky a to mi vždy spraví alespoň trochu náladu. Opravdu to byl Pán herec.
  • úžasnej herec zbožnuju ho uz od malinka *3*
  • Nejlepší z nejlepších

    Nejlepší komik všech dob. Jeho humor nikdy nezestárne.Mám ho moc rád.
  • sherman

    :)

    KRÁL HUMORU *14*
  • jednička

    ...súhlasím s každým,kto si myslí,že L.de Funés bol najlepší herec.Jeho filmy boli vždy vtipné,veselé,so správnou dávkou humoru.Napríklad Žandárovky som ja osobne videl nespočetne krát a keď vyšli na originál DVD -hneď som si kúpil celú sériu.Niekde na nete som videl akúsi pocttu-festival s filmamy L-de Funésa,kde aj súčasné malé deti sa tešili po zhliadnutí jeho filmov.Stále má svojimi filmamy čo povedať,je nenahraditeľný komik. *14*
  • Fakt já ho mám rád a na něho se nikdy nepřestanu dívat :)))
    • A pojedu jak sem vám psal za jméno mého tatky pojedu na jeho hrob ;))) Do Nantesu :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit