Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marlon83

    Tričko Louis De Funés

    Tričko s Louis de Funésem jsem hledal dlouho a našel jsem ho na stránkách WWW.XAVIER.CZ, jediní v České republice kde se dá toto triko sehnat... nosím ho jak vlastní kůži. *1*
  • kisby

    Louis de Funes

    Louis..byl ten nejlepší francouský herec, co znám. I dnes je spoustu obdivuhodných, kterých si zaslouží obdiv jako, ale on zůstane nezapomenutelný ve svých slavných bláznivých rolí..které se úspěšně opakují už od 70 let dodnes. *1* *3* *3*
  • tramvaj-tramvajenka

    f

    hihi,ta fotka je husta!jinak s vami souhlasim,je to nejlepsi komediant *3* *1*
  • zviratabflmpsvz

    byl to skvělý herec

    podle mě to byl srandista nadevše.Nejvíce se zasměji u Četníka či Tenoucí se stébla chytá.Za svůj život toho zvládl až příliš *3*
  • katas93

    nej herec

    louis byl uzasnej,vydela jsem s nim spoustu filmu,nejvic se mi libi oskar a tonouci se stebla chyta,taky cetnici jou dobry...vzdycky me rozesmeje. *4* ted vyslo na dvd jak vykrast banku,je to cernobili,ale dobry,jen ho mluvi nekdo jiny...pry je to poprve uvedeno v ČR.
    S nim se nemuzou srovnavat ani hollywoodšti herci... *3*
  • safulik2

    Re: Jp

    Ano čest ať je ti země lehká :)
  • safulik2

    Re: Filmy

    Jo a jeste jsem zjistila ze je ve stejnem znameni tak jak ja LEV :) *14*
  • safulik2

    Filmy

    Jeho filmy byli suprove tatka vzdycky rika tak uz to nikdy nikdo nenatoci a je to pravda. Byl skveli. Takovej roztomilej dedousek :) *14* *3* *1*
  • Re: Re: Jp

    To sedí. Šovinisti jsou akorát slováci. Nejdřív si nechaj všechno na slovensku zaplatit, pak tak dlouho otravujou, až se konečně osamostatní. Načež se všichni nastěhujou do Prahy, protože na slovensku se se slovákama se nedá žít *1* *1* *1*
  • Re: Smolař

    Smolař /Smoliar / Le Corniaud
    Komedie
    Francie /Itálie, 1965, 110 min
    Režie: Gérard Oury
    Hrají: Bourvil, Louis de Funès, Venantino Venantini, Guy Delorme, Dan Vadis
    odkaz:
    http://www.csfd.cz/film/32084-smolar-corniaud-le/
  • Re: Jp

    Vy česi ste vo všetkom najlepší, najmä v chválenkarstve. Ste šovinisti!
  • fanynka29

    Jp

    Ano filmi ve kterých si zahral by nebyli nic kdyby pan František Lipovský nedabinkoval jeho řeč.Myslím že my češi jsme jediný kteří si ty komedie s ním užijou protože nikde jinde nemají tak skvělé lidi co to přeloží.Luise je škoda že umřel jeho filmi vbe kterých hrál jsou bomba.Čest tvoji památce Luisi *4*
  • Re: co je to za film????

    Rabín Jákob
  • Re: St.Tropez

    Já jsem se právě vrátil ze Saint Tropez a nedělal jsem tam téměř nic jiného, než že jsem hledal místa na kterých se natáčelo. Asi tak stokrát jsem se vyfotil u četnické stanice a musím podotknout, že jsem byl dost udiven tím, jak k tomuto domu obyvatelé přistupují, dům je zavřen, což bych ještě chápal, pochybuji o tom, že film byl točen uvnitř a byl by asi veliký problém předělat interiér tak, aby vypadal stejně, nebo alespoň podobně jako ve filmu. Nejvíc mě ale naštvalo to, že nikde neprodávali žádné předměty, suvenýry týkající se tohoto filmu. Dále jsem se vyfotil na mole, kde se Funes ,ve filmu Četník se žení, zmenšil *1* . Tam kde ve filmu stály jachty, stály pořád, jen je vystřídaly nové *1* .
  • Re: Smolař

    Je to naprosto nepochopitelná záhada:
    Ten film se zcela určitě jmenoval Smolař!De Funes hrál stoprocentně hlavní roli. Černobílý film - režiséra bohužel nevím. Viděl jsem to asi tak v r. 1960.
  • cillinka

    Re: Re: co je to za film????

    dekuji *14*
  • Re: co je to za film????

    křidílko nebo stehýnko *3*
  • cillinka

    co je to za film????

    prodim vas nevi nekdo jaky nazev ma film kde Funes plave v te zelene zvykacce v tovarne na zvykacku????shanim ho ale nevim nazev diky *3*
  • Re: St.Tropez

    V Saint-Tropez jsem byla a byla jsem nadšená, protože dům, kde sídlila Gendarmerie tam najednou stál a vypadal přesně jako ve filmu. Někde jsem ale četla, že ho čeká rekonstrukce, tak snad to nepřeženou.
  • Re: Dabing

    Dabing Františka Filipovského byl opravdu geniální, taky jsem si dlouho myslela, že by to bez něj nebylo ono, ale pak jsem viděla Lakomce v originále a musím uznat, že to nebylo o nic horší. Pro cizince je jistě dabing lepší, aby se neztratila polovina textu, František Filipovský byl trefa, díky za něj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit