Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší jeho dabing z Filipovským ;) Lujdemu a Frantovi to proste slo :))
  • Škoda že tady Lujdíík není jel bych za nim do francie ://
  • Jj máte pravdu já na něho pořád kouká jsem do něho blázen ! :)
  • Taky bych chtěl prosím vás vědět jak stahnout Lakomce s dabingem Filipovského ;) já mám jenom lakomce s dabingem Krampola :/ muj email nhl.machu@seznam.cz
  • Byl nejlepší herec... filmy ve kterých hrál, na ně se dá koukat nekonečně dlouho, protože výborně hrál jako nikdo. Teď už nikdo neumí tak hrát jako uměl on. Skrátka prožíval ty scény a celé filmy, ne jako dnes, že film odhrají a nic. *4*
  • na ulozto.cz
  • prosím vás prosím neví někdo kde stáhnout film... LAKOMEC ... s dabingem od filipovského? doma mám film ale je napůl dabingovaný filipovským a napůl krampolem.... prosím napište můj e-mail Jiras.spaca@seznam.cz děkuji *3*
  • jak se prosim vas jmenuje syn Louse de Funese? chtela bych videt jak ted vypada....
  • Re: Blbost

    Těch pět vykřičníků, to má jako symbolizovat, že na mě křičíš? Pozor panáčku, jsem otevřený jakékoli konfrontaci!
  • Blbost

    To Hans a Laco:jste debilové!!!!!
  • Re: Louis

    to je pravda *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Louis

    jj byl to ten nej nej nej herec na svete *3*
  • berusska102

    Re: Jp

    To jo, Filipovský umí dabovat!
  • Louis

    On porad je nej protoze se jeste nikdo lepsi neobjevil *4* *4*
  • fakt borec

    louis byl ten nej herec vzdy me rozesmal umel paradne hrat proste to byl jednicka *3* *3* *3* *3*
  • sweet.anne

    Louis de Funés

    Můj nejoblíbenější herec, je (byl) fakt úžasný.. A ikdyž český dabing nesnáším, tento k němu sedí dokonale.
  • Re: Tričko Louis De Funés

    Taky ho mám :) z Ostravy za 444Kč :) *3*
  • Re: Re: Re: Jp

    Laco má úplnou pravdu, Češi jsou ve světě pověstní spíše ne tím, že mají nejlepší pivo (což nemají), ale tím, že si to zde všichni do jednoho myslí (i kdyby se ho třeba nikdy nenapili, to samé platí s nejkrásnějšími ženami atd.)
    Teď k věci, Češi jsou ve schopnosti vychutnat si Louiovi filmy v mateřském jazyce na druhém místě, první jsou přirozeně Francouzi, Filipovský to namluvil srandovně, ale originální Funesův hlas neméně než jeh gestikulace doplňuje jeho elegantní aristokratickou osobnost, ta teprv dává jeho humoru grády a v českém dabingu úplně zanikla.
  • gfg

    Pro mě nej herec a komik,je super.Ale taky na tom hraje český dabing který ho tím tkaé proslavil myslím si že nikdo jiný bymu tu svoji řeč nedal ta řeč kněmu uplně sedí v češtině *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: f

    ty si komediant on byl nejlepsi komik to je rozdil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit