Přejít na výpis diskuzí

Lubomír Zaorálek

OSOBNOST 22.10.2010 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaorálek je vychcanej lhář. Věděl,že nemá mluvit před volbami o tom,že chce zavést Euro,ale stejně to jemu a ani jeho postižené straně nepomohlo.
  • Celá ČSSD by měla zmizet ze zemského povrchu! Je to špinavá,vraždící,zkorumpovaná,zákeřná,zaprodaná strana! *16*
  • Pane Zaorálku, už dávno jste měl rezignovat a odejít, neboť Vy, Sobotka a Chovanec jste hlavními viníky toho, že jste propadli u svých voličů. Vaši neschopnost teď svádíte na Babiše a tím se jen zesměšňujete ještě víc.....neděkujeme, odejděte!!!!! Ivana K.
  • Pane Zaorálku nesvádějte prohru ve volbách na pana Babiše. Vy jste volby prohráli již před čtyřmi roky, když jste utvořili vládu s Lidovci. Bylo jasné, že tím nemůžete splnit slib, zrušení restitucí. Lidé si pamatují a spočítali vám to v těchto volbách.Velký podíl na vašem neúspěchu měl Sobotka, neschopný premiér.Protože jsem pracoval ve školství, sledoval jsem vaši politiku v tomto rezortu.Zde jste přišli o mnoho voličů z několika důvodů. Odvolání pana ministra Chládka, který chtěl, aby se na ministerstvu pracovalo a ne flákalo a toto bylo nazváno šikanou. Druhou největší chybou byla inkluze. Každý pedagog vám řekne,že mentálně postiženým dětem více škodí, než prospívá.

    To je stanovisko vaše bývalého voliče.
  • Pane Zaorálku, jsem Váš stálý volič, ale už to bylo asi naposled... Po prohraných eurovolbách a hlavně pak krajských, jste vůbec nic neudělali, naopak, jste se ještě víc zahleděli do sebe a všechny jiné názory jste ihned zlikvidovali. A toto je výsledek !!! Nesvádějte to na Babiše, koukněte se do zrcadla a zameťte si před vlastním prahem. To, že jste se spřáhli s Kalouskem a jen jste kolem sebe kopali, tak jste dopadli stejně jako on. Pokud si tohle neuvědomíte a budete pokračovat ve stejném duchu, tak už Vás víc nevolím !!!
  • Pán Babiš za to nemůže ,že jste tak propadli ve volbách ,on Vám nedělal kampaň asi jste všichni moc pomlouvali a tak to máte.
  • Jak se říká u nás,takzvaně jste osrali chebz.
  • Zaorálku, měl by ses velmi hluboko zaorat do země a už nikdy nelézt do politiky. Po volbách vidíš, že Tě lidé nechtějí. Pochopíš to a odejdeš?
  • Jak nesnášim televizi a hlavně žumpu jménem Barandov, tak jsem včera koukal na politickou debatu a velice mě Vyorálek pobavil. Pořád dokola Okamurovi říkal že vytuneloval Úsvit o 11 milionů, přičemž policie nic nezjistila, ale sám blekotal a nedokázal kloudně odpovědět na vytunelování OKD nejblbější stranou hned po černoprdelnících! Takto jsem se již dlouho nepobavil, kdyby nebylo hloupých politiků, neměl bych o zábavu postaráno, takže Luboši, doufám že zůstaneš hloupým Honzou jěště nějaký ten pátek a budeš mě bavit i nadále! *1* *1*
  • Viděl jsem během svého života hodně debilů, ovšem Luboš je snad dokonce ten největší! Lepšího patolízalského a poklonkujícího blba nemohla tato republika vyslat za své hranice!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit