Přejít na výpis diskuzí

Lubomír Zaorálek

OSOBNOST 22.10.2010 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan ministr je jako nové koště.Dobře mete,akorát by si měl uvědomit na čím dvoře na Ukrjině mete.
  • Považuji pana Zaorálka za dobrého rétora. A vzdělaného, rozhleděného člověka, který se umí slušně a kultivovaně chovat. Pokud umí dobře anglicky, případně další světový jazyk, může být dobrým ministrem zahraničí. I proto, že podpořil slušného Bohuslava Sobotku proti neslušnému (charakterově) Haškovi.
  • Vážený pane Zaorálku, do dnešního dne jsem vám fandila. Netušila jsem ovšem, že jak se stane politik ministrem je odborníkem na všechno.
  • Pane Zaorálku,
    jste stejný jako všichni v poslanecké sněmovně,co se do ní dostali,blaženě chrochtáte za velké peníze u svých koryt.V politice jste už 20 let,ale o nic se nestaráte,ani o mladé lidi,ani o staré lidi, ani o rodiny s dětmi a důchodce.Jste jedním z těch,kteří dovolili Bakalovi okrást lidi v Ostravě o byty.Přitom jste rodák z Ostravy.
    Takže by jste měl vědět,že byty OKD postavil v 50.letech stát a dal dispoziční(jenom)právo dolům.Horníci si sice zažádali na dole o byt,ale dekret dostávali na Národním výboře.Tento dekret jim žádný důl nevystavoval.Proto tyto byty v žádném případě nemohly být majetkem dolů.
    Proto kupní smlouva s Bakalou nemůže být a není platná a ti z vás,kteří ji s ním podepsali a dovolili,že nájemníky bytů OKD sprostě okradli,tak ať ji teď anulují a byty se vrátí zpátky státu.
    Doufám,že všichni,kteří toto dopustili, skončí v kriminále.
    Vás nevyjímaje.
  • Dobrý den pane Zaorálku. Velice jsem vám fandila, ale po předání ministerstva zemědělství flanďákům jsem zklamaná a už vás naše rodina volit nebude. Myslela jsem že máte rozum.

    Jsem s pozdravem vaše bývalá volička
    Evalin *9*
    • Zaorálek je ostravský deb.l.Být prezidentem,tak ho vykopnu.Dovede jenom vyřvávat jak kohout na smetišti.No deb.l.
    • PaNE Zaorálku kritizujete M.Zemana že není žádný odborník.Ale vy jste odborník na co,leda na blbé řeči co pořád dokola vedete.Jste obyčejný ostravský chachar.Být prezidentem ,tak vás do vlády vůbec nepustím.Sobotka a vy jste jenom na blbé řeči,a třepete se na koryta.Už vás nikdy volit naše rodina nebude.... *11* *11* *11* *11*
  • Tito lidé jako paní Čáslavská zapomínají,že se v televizi objevují reportáže z dob před rokem 1989 kde si onich normální člověk udělá úsudek.
    Kdyby to bylo v barvě,tak by paní Čáslavská měla pusu hnědou.V dnešní situaci bych poislal falešný KDU ČSL do kanálu ať nemají možnost dál
    rozkrádat naší republiku církevníma restituciema.kTito Kalouskovi pohrobci
    nemají nárok klást si podmínky s jejich 14 hlasy.Kopnite je do řiti a dohodněte se o podpoře s KSČM a národ bude spokojený.Je mi 66 let a za tu
    dobu u mne vždy byly Lidovci jidáší.Jestli snima nezatočíte,tak moje rodina
    která dala ČSSD 36 hlasů ve volbách,tak to byly poslední hlasy které jsme
    daly.Příště jsme se dohodly,že budem, volit KSČM.Zdraví Jarek
  • Zaorálku ty jsi úplný blbec,přoc by se měl premier stydět za svoje slova že se mu nechce ma pohřeb Mandely.Ta černá opice se kamarádila se všemi diktátory světa A byl to vrah a terorista a teď ho všichni oslavuji.Doufám, že nebudeš ministrem zahraničí a prezident tě neschváli.Blbečku jeden.... *1* *1* *1* *1*
  • Je-li Vám do 35let a jste v praxi schopný, volte nohama! Tak jako mnozí po r. 48 a 68!!! V tomto státě do 1 generace (cca do 30let) k ničemu zásadnímu zlepšení nedojde, za to Vám ručím! Od 1939 do 89 t.j. 50let jsme začali (morálně aj.) zaostávat budeme tedy potřebovat min.stejnou dobu na nápravu (1989-2039) *6*
  • Dobrý den
    Vám nevadí,co prohlásila,při dnešním duelu kandidátů na prezidenta,paní Věra Čáslavská?S jakými lidmi vás,jako stranu,házela do jednoho pytle?Mám pocit,že tato paní má,od demokracie,hrozně daleko.Škoda,že se,jako strana,nejmenujete jinak(třeba strana kulhavých). Do čeho by se pak tato paní strefovala?Svým jednáním popírá vůli značného procenta voličů!Jako by popírala demokracii!
  • Vzkaz

    Ahoj Luboši,ve Tvém životopise Ti chybí rok 2002-2006 kdy jsi byl předsedou poslanecké sněmovny.Vysvětli Paroubkovi ať upustí od předčasných voleb a nechte dnešní vládu až do konce.V řádných volbách r.2010 máte šanci drtivou převahou vyhrát.ODS má stejně již prohrané volby do poslanecké sněmovny a můžou skončit až třetí za KSČM.Využijte této taktiky a nebudete toho litovat.Pozdravuji Tě a měj se hezky Slávek *5*
    • Re: Vzkaz

      je to borec, ví co má říct *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit