Přejít na výpis diskuzí

Lucie Benešová

OSOBNOST 13.6.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobr.

  • jerbs

    Lucie Benešová je i ve svém věku velmi půvabná a sympatická herečka. Vynikla v seriálu Gympl s.r.o. a nyní skvěle hraje v seriálu Slunečná.

  • Je moje z oblibenych českych hereček,protože to umi a všechno ji jde....,je moc pěkna a mila..ja se ani nedivym jejimu manželovy :) a nejvic se mi libila v Horakovich.....chtěl bych dalši pokračovani
  • Lucii sleduju od jejích úplných začátků, už jako čtrnáctiletá např. hrála ve filmu Horká kaše. My jsme totiž vyrůstali vedle sebe v baráku v Praze na Letné, bydlela tu ještě i v dospělosti s Filipem Blažkem a Luciánkem. Mám na to dětství tady krásné vzpomínky a ona do nich patří- přeji jí jen to nejlepší v životě *3*
  • To máš pravdu ale Benešová je hezčí než Bendová(je moc divná)Ale líbila se mi v Horákových a není špatná ve Vinařích
  • Když český film a seriál potřebuje š*kací scény, zavoláme Benešové, nebo Bendové :-)) A holkám to docela jde. Bodejť by ne, vzhledem k porevolučním zkušenostem v pétchku: http://www.empflix.com/
    • ÁÁÁ pán je znalec.. Je vidět filmy jakého typu sleduje. Tenhle komentář neříká nic o Lucii Benešové, ale spíš o autorovi..
      Jinak Lucii vše nej do života
  • Je to jedna z mých oblíbených hereček. Na to že oslavila 40 tak vypadá nejmíň o 10 let mladší, to musíme uznat ;) Je to krásná žena a její manžel má velké štěstí že má doma takové sluníčko:) akorát by mohla začít víc hrát v některých seriálech, podobných jako byli Horákovi. V Horákových se mi líbila nejvíce, hrála tam milou a starostlivou paní, akorát ji tam mohli dát většího fešáka než je Bareš:D (nic ve zlém ;)) ale ve filmu Sametoví vrazi byla boží, i když víc se mi líbí jak hraje kladné role než mrchy ;D jinak Lucko, ať se ti daří v životě a doufám, že v českém šoubyznysu budeš ještě nějakou dobu zářit:)jsi skvělá !
    PS: nevíte někdo, koho Lucka hrála v Ordinaci v růžové zahradě ? Nemůžu ti nikde zjistit, a Ordinaci jsem sledovala a nepamatuju si že by tam byla. Děkuji:)
  • Všechno nejlepší ke kulatým narozeninám!
  • Všechno nejlepší pardon , že vám takto tykám a chtěl bych se vás zeptat zda někdy zase budou dávat Gympl s (r)učením omezeným byl supr :) *3* Michal
  • vše nej byla si úža v horákovích ale ne jenom ty ale všichni co tam hráli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit