Přejít na výpis diskuzí

Lucie Benešová

OSOBNOST 13.6.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))
  • Tak toto muze napsat jen opravdovy ubozak!!
  • *6* *6* *14* *16* *12* *16* *12* *12* *12* *16* *12* *12* *12* *6* *6* *6* *6* *11* *11*
  • podle mě jste ta nejlepší herečka na světě, v gymplu v horáků v bobulích atd. hrajete přímo úchvatně na ty seriáli a filmi se koukam jenom z jednoho důvodu že jste tam vy jinak bych se na to nekoukala teda možná bych se na to koukala *1* ale vy jste tan havní důvod já a moje kámošky vás strašně obdivujeme *14* *1* moje největší přání je se s vámi setkat a přeju vám abyste byla tak úžasná,krásná a nejleší heračka i dále
  • Opožděně vše nejlepší at jste pořád tak krásná,milá a půvabná herečka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Přeje esa *4* *4* *4* *4* *4* *3*
  • mam rada Gympl a Horakovi skvela herecka vsechno nejlepsi *4* *4*
  • oblíbené seriály horákovi a gympl v obojím hraje *4*
  • Je to kočka
    • Byla to kočka! Čas minulý!
  • Vážená"pani"herečko Lucie opravdu se skláním nad Vašim uměním ale často se přistihnu, že bych Vás nejraději někam poslal. Máme Vás rádi, neboť tu roli kterou představujete zvládáte velice dobře a profesionálně. Jen mám divný pocit jak to zvládá Vás partne herec kterého máme také rádi, když doma zahrajete ti SEMETRIKU...ZDRAVÍME *1*
  • Lucka je vážně super herečka hlavně v Gymplu se prokázalo že hraje vážně výborně, na Gympl se dívám hodně ráda ale ne jenom kvuli lucii.. *3* a nebo se taky koukám ráda na Horákovi. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit