Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já teda nevím, proč by někdo nemohl "lézt" na profil někoho, koho nemá rád a nemohl napsat svůj názor. Mě Lucka taky připadá, jako by utekla z blázince a klidně to napíšu *3* . Myslím si, že často vyluzuje nelibozvučné skřeky a přesto, že má nejspíš opravdu mimořádný hlasový rozsah, nic moc s takovým darem udělat nedokázala. *7* *2*
  • Lucka je naše nejlepší zpěvačka, prý je velmi lidová a není nafoukaná. Přeju jí hodně štěstí v osobním i profesním životě. *3*
  • Kde Bydlíš
  • Ahoj Lucinko moje milovaná.Chci ti jen říct skromným slovem,že jsi pro mě ten nejůžasnější človíček na světě.Určitě jsi to už slyšela mnohokrát,ale musím ti to asponˇ napsat,když už nemám to štěstí v životě být tvou kamarádkou jakou máš v Ivetce z Otvovic.I když je to mím nejtajnějším přáním,které je opravdu nesplnitelné.Tak budu doufat,že to štěstí dostanu asponˇ v příštím životě.S obrovskou láskou ti posílám pozdrav a přeji ti mnoho mnoho mnoho štěstíčka v životě.Byla jsem na tvém koncertě v Turnově a byla jsi naprosto úžasná.Mohla bys to zase někdy u nás zopakovat.
  • jsi opravdu super spevacka a hrozne se mi libi detsky film v perine ve kterem taky hrajes mam i knizku *1* *4* *3* *15* *2*
  • rapidash
    Dobrý večer paní Lucinko. Jste úplně luxusní zpěvačka,strašně Vám fandím. *3* Jedna z Vašich mnoha obdivovatelek Hanka. P.S. Máte zlaté srdíčko i hlas.
  • No, mě osobně je jedno jak se Lucka češe nebo směje, mě se vážně nelíbí její písničky. Kromě té jak plyn syčí z trouby ven bych řekla, že je to o ničem. Tady ten střední proud, který si zvolila je jeí talent dost k ničemu. Jo a taky se mi nelíbí její skřeky místo zpěvu, i když uznávám, že někdy to má svůj význam. Ale jen někdy. A jinak se mi nelíbí, jak se projevuje jako osobnost, což může být vážně dost subjektivní pohled. Ale nevěřím jí skoro nic z toho, co kdy a kde prohlašuje. Prostě tak ji vnímám já.
    • Me take prijde Lucie neuprimna porad vidim v jejim chovani skrytou fales.Mam pocit ze ze sebe dela srdecneho cloveka ale chce se jen zalibit.Rada zduraznuje do medii co vsechno dobreho udelala a kde pomohla ale vite co,kdo chce nekde nebo nekomu pomoci tak o tom prece nemluvi.Delat si reklamu na to jaka jsem svetice a dobrucha je hnusny.
  • slavíka měl mít někdo jiní než ona *7*
  • Luky1987
    Ten řev od Lucií Bílé to je hrozný něco
    • A nutí tě někdo abys to poslouchal? Jestli ne, tak už tady zavři klapačku, ty snad nejsi opravdu normální, máš úchylku na osobnosti!!
  • Všechno nejlepší k narozeninám *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit