Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucie smát se na celé kolo jen pár hodin po naprosto drastickém odchodu Vaší kolegyně mně příjde jako neuctivé a nevhodné chování viz video na idnes a Vaše strohé odpovědi na dotaz o Ivetě taky... jsem zklamaný zrovna od Vás jsem to nečekal...
    • almen
      co vy tři pořád řešíte ?
  • Lucka je moje nejoblíbenější zpěvačka.Krásně zpíváš.Kdo souuhlasí ať dá like. *3* *15* *4*
  • ..stejné narozeniny Bartošová a Kuklové bude o 2 roky méně.. *1*
  • lucko jsem tvoje fanynka a preji ti abys byla stastna s radkem moc vam to slusi na lidi nedej ty jsou zly preji hodne stesti
  • sbirka clanku

    Ahoj! Prodam sbirku clanku ze spolecenskych casopisu (o Lucii). LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • Paní, jste narcistka, dar zpívat asi máte, ale na mluvení jste moc
    hloupá, nedá se to poslouchat.
  • A kdy už se konečně stane ta ohromná a zázračná věc, že má dojít k tomu, že její syn Filip je předurčen ke slávě? Tak to přeci někde Lucie Bílá prezentovala slovně v médiích před pár lety..., tak nevím, zatím čekám, a Filip nic - zatím žádné zázraky, žádné zvláštní schopnosti, žeby jednou doopravdy na něj čekala ta ona tolik "podivuhodná a zázračná" vila VyVolených, vila "lidských zázraků"? *3*
  • Lucka měla zůstat u rocku s Alešem
    V
  • Dobrý den, je mi 12 a poslouchám Rock. Nejvíce Gabriela Gunčíková a teď i Arakain s vámi nejvíc zimní královnu. Strašně vám fandím, jste strašně sympatická a hodná :)
  • V osmdesatýmšestým byla ještě mladá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit