Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucko všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • lucko spadl mi kamen ze srdce když sem slisela že tě propustil to už mi nikdy nedelej.................. *4*
  • Je všade,je jej moc a začína to byť trapné!Bíla alebo Bartošová.
    Existujú tu aj iné nadané a pekné speváčky o ktorých by sa už konečne mohlo začať písať.Sladká Lucinka už začína byť presladená...
    • Třeba jako ty co?
  • dobry vecer p.Lucie moc vam fandim,jo to bylo kdyz jste zpivala v arakainu moc na to vzpúominam *14* *14*
  • Moc ti fandim,spíváš moc hezky a neposlouchej ty co ti nadávaj.Jsi fakt skvělá
    • Morda

      Ty budss luxus vyjeta picA co??!!!se prober!

    • Morda

      Kundo,uz nefetuj,nebu zmen dwalera!!!!

  • Lucie vubec nododelala skolu svadleny,tak co pisete vyucena.
    • Co ty víš, ty hňupe!
      • Nechápu!!Proč jako někomu nadáváš do hňupů? Lucie fakt školu nedodělala a není ani vyučená
        • Mě nadávali hůř (u Jáchyma Krause) a to jsem nic neřekla. Třeba dodělala, co víš ty no?
          • Že ti nadávali je samozřejmě pitomost. Přece nemusíš být jako oni. Ale nedodělala. Kdy taky, když nedávno byl rozhovor s její učitelkou a ta mluvila o předčasném odchodu z učení?
            • Je to pravda, že mi nadávali a nechci se hádat ještě s tebou, já se totiž nikdy s nikým hádat nechci
  • Její písničky moc nemusím. Ale v "Za oponou" jí to docela slušelo v roli cikánky nebo Popelky. Myslím, že trochu i oživila Babovřesky, takže pro fanoušky chystám sestřih nejlepších scének Lucie Bílé, které chci dát na YouTube
    Pokud bude u tohoto komentáře 120 lájků (like) vytvořím i stránky Lucie Bílé, kam budu každý den přidávat fotky a videa a vůbec novinky o Lucii Bílé! *3*
    • mas pravdu :D
  • máte nádherný hlas, jste jedna z mých nejoblíbenějších zpěváků/zpěvaček. taky píšu texty a básničky. rád bych se vás zeptal zda-li bych vám mohl poslat jeden z textů co jsem napsal. *4* *3*
    • Luky1987
      Zpívá hrozne
  • Ten muzikál CARMEN se pvedl LUCI *14* *4* *3* *15*
  • lucie není ošklivá a ty jí nemáš co poroučet *12*
    • ty se do toho nepleť ty tomu stejně nerozumíš. *16* *1* *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit