Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Nemusím Lucií Bílou
  • Luky1987
    Lucii Bilou teda vubec nemusim jako zpevacku. Nejradsi mam z nasich koncin zesnulou Ivetku Bartosovou
    • LucyWhite
      Tak se pridej do fanclubu Ivety a neotravuj nam tady nase zivoty. Ma ucta
  • Dobrý den,velmi oceňuji, že zaštiťujete projekt ,který pomáhá handicapovaným. Já sama jsem v invalidním důchodu,pracovala jsem z handicapovanými a pro handicapované.I přesto, že jsem svobodná matka ,živitelka,VŠ,momentálně na ÚP tak přesto si najdu čas na nezištnou pomoc. Osoby ze ZP nejen, že potřebuji podporu a pomoc, ale i sami si váži každé pracovní příležitosti.Pokud by bylo třeba moc ráda bych pomohla v rámci Moravskoslezského kraje.Vaše obdivovatelka.1327d@seznam.cz
  • Trochu neskoršie al evšetko naj Lucka ste úžasná speváčka
  • podpis

    Ahoj všem.
    Můžete mi někdo poradit - pomoci jak sehnat fotografii Lucky Bílé s jejím podpisem? Chtěl bych ji pro moji kamarádku t.č. z Londýna k jejím letošním kulatým narozeninám. Děkuji moc. Láďa *3*
  • divím se že má tak málo fanoušků
  • http://www.blesk.cz/diskuse/193237/1

    nejste tak oblibena *12* *12* *12*
  • Lucie si hraje na hodneho cloveka.Dela ze sebe pomalu svetici ale je zla.Lucie neurazej druhe lidi jen diky nim jsi dneska tam kde jsi.Kdyby nekupavali tvoje cd a nechodili na tvoje koncerty tak budes jen svadlenkou co si zazpiva tak maximalne ve sprse.
  • Luky1987
    Já Lucií Bílou neposlouchám
  • Ste skvelá speváčka! Mám Vás veľmi rada. To čo robíte pre ľudí je úžasné! Buďte taká aj naďalej. Prajem vám ešte veľa Slávikov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit