Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší, paní Bílá :) *4*
  • Dobrý den paní Bílá moc se mi líbí vaše písničky moc bych se sváni chtela setkat jelikoš to nejde protože jste celebrita tak to asi nepůjde *4* *5* *4*
    • ty chodíš do 4. třídy??!!! *10*
  • Všetko najlepšie Lucka *14*
  • Luky1987
    Lucka Bílá je v pohode jako zpevačka
  • Luky1987

    Všetko najlepšie k narodeninám prajem tiež Lucke Bílej😍

  • Gratuluji.

    Moc gratuluji a děkuji Lucce Bílé za to že je. Jsem její tichá faninka mnoho let.
    Je mím lidským vzorem. Jsem narozena ve stejný den (o pár let více) a troufám si říct, že jí rozumím a moc přeji, aby jí optimizmus a láska k lidem nikdy neopustila. *4*
    Je úžasná a kdyby se chtěla naučit paličkovat, ráda naučím. *4*
  • SPOR

    Ahoj všem,
    vedeme s manželem spor o Lucii Bílé. Manžel tvrdí, že je z romské rodiny. Já tvrdím, že s romskou rodnou nemá vůbec nic společného. Je to naše oblíbená zpěvačka a rádi by jsme tento spor vyřešili. Moc Vám děkuji za odpovědi... hubalkova@seznam.cz
    • Re: SPOR

      Není z romské rodiny! Ale vypadá tak
  • chvála

    lucka je nejlepsi zpevacka,jaka mohla byt...je obycejna,na nic si nehraje a hlavne je svááááááá *3* *4*
    • Re: chvála

      Ewa je lepší!
  • HLASUJTE PRO MARTINA CHODÚRA V ANKETĚ - ČESKÝ SLAVÍK MATTONY A PŘEPIŠMĚ HISTORII!

    ---------- HLASUJTE PRO MARTINA CHODÚRA V ANKETĚ - Český Slavík Mattoni 2010 ----------

    HLASUJTE ZDE :

    http://slavikmattoni.seznam.cz/

    Na druhé a třetí místo dejte nějaké neznámé zpěváky, na první Martina. PŘEPIŠMĚ HISTORII AT SLAVÍKA 2010 VYHRAJE MARTIN CHODÚR A NE GOTT. MARTIN SI TO ZASOUŽÍ! Tak hlasujtéé! KAŽDÝ HLAS ROZHODUJE!!


    A samozdřejmě držíme palce i Lucii Bílé *3*
  • necháápu

    proč vyhrála Zlatýho Slavíka?vždyť to je děs,ty její nový písničky..Aneta udělala osobité album,které udělala tak,jak se líbilo jí a diváci pošlou hlasy týhle komerci...chjo...smutný *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit