Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucíííí, všechno nejlepší k narozeninám. *3* *5*
  • vostry.rudolf
    Já nevím proč,ale já mám tu osůbku rád.Je skvělá její vystoupení jsou zážitek neviděl jsem je na živo všechno jen video ale i tak se u toho člověk pobaví zasměje a je vidět ne těch ledech že je to baví.A to oč tu kráčí pobavit a zanechat krásné vzpomínky na vystoupení.A to paní Lucka dovede perfektně.Ať jí to vydrží a nadále se plní její sny i sály.
  • Pročetla jsem si všechny komentáře a ten kdo ji kritizuje tak ji jen závidí jaký je Lucinka člověk a jaký má hlas..Já osobě ji mám moc ráda ;) Její koncert je nejkrásnější věc na světě ;) Takže kdo jí nemá rád tak ať jde z téhle stránky (kde je Lucka) někam ;)
  • mLEKO

    Milá lucko s velkym l! chtěla jsem ti říck že tvůj *7* syn je prostě mmmmmmm *9* *13*
  • Peníze nejsou v životě všechno!!!!!!!!!!

  • naše Luci

    Lucka kdysi byla blbá a vystupovala hrozně v jakékoliv roli.Je už zkušenější, rozumnější a začala se mi líbit. Má určité charizma, krásně zpívá a její písničky se mi moc líbí.Fandila jsem jí když bylo předání Zlatého slavíka.Lucinko jen tak dál.....
  • narozeniny

    Milá Hanko/Lucko
    Gratulace k dnešním 45.narozeninám
    hodně štěstí,zdraví a lásky. *4*
  • Že nemá chybu? To si děláš srandu, ne? Nechápu, jak se může stát, že stále dostává nějaké slavíky, když máme spoustu lepších zpěvaček. A inteligentnějších. Podstatně.
    • Svatá pravda jsou daleko lepší než ona.
  • Luky1987
    Lucka Bílá je OK a unknown nevím, co proti ní máš
    • Luky já cítím štěstí, že nejsem manžel Bílé. *1*
      • Luky1987
        Já taky *1* *1* *1*
  • narodeniny

    Milej Lucinke k jej krasnym narodeninam prajem vsetko najlepsie...hlavne vela zdravicka a stasticka...
    /mojej netere Lucke sme dali meno prave po Vas a po sk. Lucie/ *3* *4* *5* *5* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit