Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ewa

    Nech konečně už Ewu ty si myslíš že chce Fílípka nechce
  • narozeniny

    Vážená paní Hanko přeji Vám do dalších let jen to nejlepší.Mám Vás moc ráda.
  • Luky1987

    Lucka Bílá je výborná česká speváčka a mám ju rád

  • p.Lucie Bíla

    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám,hodně lásky,štěstí a zdraví a aby ste zůstala pořád taková jaká jste. *14*
  • Lucinka

    Lucinko nic si s toho nedělej to je závit jinak by to nepsali měj se fajn krásně zpíváš a jsi milá se srdíčkem na pravém místě ahoj
  • janikoz

    Narozeniny

    Přeju hodně zdraví, štěstí a lásky.
  • S Laurinkou souhlasim ano slavika dostala pravem, jediny co nechapu je, proč si jméno Hana Zaňáková nenechala ono není zas tak špatný a smích má roztomi,oučký ja chci byt jeji syn
  • VeriLolu
    *14* *14* *14*
  • Máme Vás rádi,ale někdy méně,znamená více.
  • Máte úplnou pravdu

    Máte pravdu, Lucie Bílá není moc dobrá zpěvačka. Má sice slušný rozsah, ale příšernou barvu hlasu. V současné době je nejlepší českou zpěvačkou jednoznačně Ewa Farna. Mnozí lidé ji kvůli nízkému věku přehlíží. Já ale nehodnotím lidi podle věku, ale podle toho, co umí. A faktem je, že Ewa opravdu umí zpívat úplně fantasticky. Dokonce mám pocit, že zpívá lépe než Avril a tedy že je vlastně nejlepší zpěvačkou na světě.
    • Re: Máte úplnou pravdu

      Radku,co jste to napsal za blábol?,kolik Vám je? Já taky poslouchám Avril,naučila mě na ni má dcera,ale srovnávat tyto 3.zpěvačky,když každá umí zazpívat něco jiného. *8* *3* *4* *1*
    • Re: Máte úplnou pravdu

      máš pravdu Ewa je nejlepší na světě
    • Re: Máte úplnou pravdu

      Jsem nazoru malinko jineho,,,me neprijde jako bomba Avril,ponevadz to vsechno v hlase se da vybroukat,,,neslysela jsem u ni jeste neco co by me prekvapilo,..nezpivam,jen posloucham,mam pamet na tony a vubec jejich vnimani,,,vis kdo umi spivat?kdo me dostal,,,bylo to x faktoru ted nevim ktera zeme to byla,,,mala 11 tileta divenka,,,ktera ac bylo videt ze se snazi az moc,,,vedela co dela,,a vyhrala,,,nebo ten divne vypadajici opere,,,,Tennor..clovek by rek ze je postizenej a lidi nad jeho zpevem placou,doopravdy kdo mel hlas byl i krizek,,,ten si to ale pokazil u damiens,,,mel v hrdle to co ma malokdo tady uz by se dalo vystizne popsat,,ze praskaly sklenicky,,avsak pak se dal na romantiku a ja nevim kam je ho skoda,,,Lucka ma ten hlaS PROTOZE TO PO NI VYZADOVALI,,,VZDYT LUCKU NASEL p.BRICHTA ,,,PODIVEJ CO ZPIVA A PUST SI HO TED KDE MA HLAS,,,lUCKA MA NADHERNY NEZAMENITELNY BAREVNY TON HLASU,VELICE VYPILOVANY,,ALE KDYBY TEHDY PO NI NEKDO CHTEL CO TED ODBROUKA AVRIL,CI OD MLADI PODPOROVANA fARNA,,TO BYS NESTIHL KOUKAT,,,JAKEJ HLASEK BY TO BYL,,,,aLE HADAT SE NEBUDU *5* *3* *4*
    • Re: Máte úplnou pravdu

      :-D:-D:-D Ewa Farná , nejlepší zpěvačkou na světě? :-D:-D:-D

      to je k smíchu........ *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit