Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeto moje spevacka a je moc krasna *
  • lucia bila a lucka vondrackova su uzasne spevacky a nadherne *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • Němcová

    Muzikál Němcová je naprostá slátanina. Noid si zde ukousl mnohem větší krajíc než dokážou jeho řeznická ústa zpracovat. hudba naprosto bez nápadu. Celé nesmírně dlouhé a nudné. text samotný by stál spíš na psychiatrickou debatu. Ani velká snaha Bílé s tímto spektáklem nic nenadělala. Nikdo mne nemůže podezřívat, že jsem tento muzikál navštívil, toto jsou poznatky mého přítele, profesionálního muzikanta, který, na rozdíl ode mne Bílou může, a navíc s ní dříve spolupracoval. Tudíž toto hodnocení je na rozdíl od Luciiných fanatiků a zaslepenců objektivní.
    • Re: Němcová

      Bohužel musím jen souhlasit, Lucii mám ráda, ale tento počin se jim opravdu dost nepovedl. Mrzí mě navíc, že je to tak krásné téma - Němcová, a oni to tak zničili. Přestože vydržím leccos, z tohoto představení jsem odešla už po přestávce a naprosto zhnusena.
  • je moc krasna lucie bíla *1
  • je bozi spevacka halky a kuluci ste dobri jestli ji mate radi ty co ji nemaji radi tak ste hajzlove *16* *16* *16* *16* *16* ma ji moc rada *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika1991
      Lucie Bilá je zpěvačka a né spevačka..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* mam jí moc ráda..........
  • dobrý den lucko jste moc pekná krásne šaty nosíte at si váš filip narovná vlasi vipadá jak vsteklej beran možná to pochopí mam vás ráda moc *8*
    • hudy
      Proboha, než něco veřejně napíšete, tak si to po sobě přečtěte, úroveň a hrubky v každém příspěvku vypovídají o inteligenci pisatele. A pokud neumíte česky, tak raději nikam nepište, protože je to děs a hrůza!!
      • wauworld
        u Filípka bude stačit když se nebude smát...Sorry ale když se směje nevypadá moc dobře.. *2*
  • všechno nejlepší k narozeninám *4*
  • četla jsem si v životopisu info které je tam napsane a mám takou malou poznámku. Lucie nemá 165cm ale 155cm no a co se týče její váhy tak nemá 60kg ale 43kg :D jsou to detaily ale pro mě moc podstatné :D
  • ani0
    nic moc
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit