Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si říká kdo chce, co chce, Lucie je úžasná a když už někomu nesedne její zpěv, tak myslím, že by si mnohé celebrity měly vzít příklad z jejího chování a jednání, z toho, že by se pro druhé sama rozdala... :-) Mám tě ráda, Lucinko!!!! ♥
  • TO JE PROSÍM MUZIKÁLOVÁ HVĚZDA-LUCIE BÍLÁ, že nemá chybu? A neřešte furt její vlasy a úsměv, bych chtěla vidět vás jak se smějete
  • Lucie doufám,že milenecký poměr údajně s Jarem Slávikem se nezakládá na pravdě. No,to by byla bomba! To by se bulvár napásl. Věřím,že opak je pravdou.Zdravím. *3*
  • Nechápu

    Jen vám chci napsat jedno.. bavil se s ní z vás někdo??.. myslim konkrétně ty, kteří sem píšou, že je pitomá atd.. že ne??... tak nechápu, proč to píšete??... asi se řídíte heslem - podle sebe soudím tebe.. je z vás cejtit jen závist.. a že není co závidět?.. jak je vidět, tak asi je.. Nic proti vám, neznám vás ani jednoho, ale urážet se navzájem kůli nějakýmu názoru??.. konkrétně kůli tomu, že sem někdo napíše, že se mu líbí?.. nepřijdete si trošku ubohý??.. Je mi vás fakt líto..asi máte nějakej problém sami se sebou.. já osobně Bílou neposlouchám, ale to není důvod sem psát to, co většina z vás, protože toho člověka neznám.. zamyslete se nad sebou.. přijdete mi fakt k smíchu.. Hloupej je totiž jen ten, co dokáže něco podobnýho napsat, když člověka o kterým to píše nezná a viděl možná tak v televizi... a pak jen furt dokolečka psát, že je hloupá a tak?... směju se vám, fakt jo.. *15*
    • Re:chápu

      No jo, Lucinko, tvé názory tak někoho zajímají. *1* *1* *1*
      • Re: Re:chápu

        no jak je vidět, tak asi zajímaj, když na to reaguješ.... *1*
        • Re: nechápu

          Na některé příspěvky je vhodné zareagovat.
          • Re: Re: nechápu

            Třeba na ty tvoje.
  • je krásna
  • Je krasna spevacka vipada na vek 32 rokov nevjerim zejije 49
    • hudy
      Co kdyby ses naučil nejdřív pravopis a nezesměšňoval se tady? *7*
      • Chodila do školy s Lucií Bílou
  • Vše nejlepší k narozeninám přeje Eva
    *14* *14* *14* *14*
  • Paní Lucinko, před nedávném jste oslavila své narozeniny a nechtěla jste od svých milovníků žádné dárky, snad jes kdo by měl nějaké vzorníky pro platení, vyšívání, háčkováí a pod. Za mlada/dnes je mi 777 roků jsem této vášni podléhla a dělala jsem moc věcí po kterých mi zůstali různé sešíty a pod. Protože vzhledem ke svému věku již nic takového dělat nemůžů a Vy o toto máte zájem tak bych Vám ráda posla co mám a je to pěkné ale ne asi tak krásné jako Vaše zpívání a pod. Prosím, na jakou adresu bych Vám toto z lásky poslala.
    Anna Austovám Maďarská 1463/11 Ostrava 8, 708 00. Máte lí ještě zájem o tyto pěkné věci ze srdce Vám je podaruji.
    aaustova@seznam.cz. Posílám moc pozdravení a jednu velkou puinku
  • Ubohost

    Uplne koukam co tady chodi za lidi,taky koukam na ruzne diskusni fora,ale slusnost je slusnost a nekterym to asi doma nejak uniklo nebo to neznaj,cooooooooo.Nekde se ta ubohost a tupost musi ukazat,ze?Tak hodne stesti ubozakum,a nam fandum Lucky Bile piste dal.Radi se zasmejeme tve hloposti.
  • Pro někoho kráva(Promiň)Pro mě BOHYNĚ!!! *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit