Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No lepší zpěvačky v Česku asi nejsou, Lucka si to zaslouží, co vám na ní vadí kromě vhledu a smíchu, vám se nelíbí její písničky?
  • Lucinečka nejlepší

    Luciunka je ta nejlepší bytost na celém světě *8* .A jesly jí někdo takle ohavně pomlouvá jako na téhle ztránce,tak by si měl dojít na psichiatrii.a opovašte se o ní takhle mluvit *8* !!!
  • PROBERTE SE!

    PROBERTE SE! Víte proč se tahle stánka jmenuje OSOBNOSTI.CZ? Protože tu je vždycky jen ten-ta, kdo něco dokázal.Lucka jako naše NEJlepší zpěvačka si tohle zasloužila. A vůbec proč se staráte do toho po čem vám vlastně vůbec nic není?Stará se někdo o to jestli vy chlastáte?Nebo jestli jdete spát, někam se bavit? NE! Maximáln vaši rodičové, ale vy jimi pro Lucku nejste!Tak se proberte a jděte si kritizovat ty, co se vám líbí! Ty naše nám nechte být!ZDAREC
  • Ahoj Lucko tvůj koncert v Benešově byl skvělý tak ahoj *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Srdicka, prsa v pred a rev, jinak Karla a Jardu mame jednoho
  • Je úžasná a naše

    Strašně se mi líbí její chování a hlavně písničky a hraní v muzikálech. Jsem totiž narozena jako Ty akorát o 30let mladší. Škoda že se nikdy nemůžem sejít. Bydlím v Plzni a při místním vystoupení jsi pod ochrankou. Měj se fajn, mám tě prostě ráda. Babu
  • Milá Lucie,
    mám otázku na jiné téma,než které ted´řeší pisatelé ohledně paní herečky Jiráskové, které sem si nesmírně vážila,já nyní sleduji prezidentskou volbu a velmi mě překvapila Vaše podpora pana Zemana i když samozřejmě má každý nárok na svou volbu,chtěla jsem se zeptat co Vás k tomuto vedlo, protože pokud vím,tak jste vždy podporovala pana Klause jako pravicového a pan Zeman pro mě vžy bude představovat levici.
    Vím,že se nyní mluví o osobnostech a ne stranách,ale já bych nemohla volit osobnost, která je nebo byla levicová.Mějte se v Novém roce moc hezky.
    • Jak rikala: kecy, prdy, bedary! To neni nadavka a neberte to tak, thank you.
      • Pardon, přeskočilo mně, tak to nectete! A nebo jo! Zalezi jenom na vás... jotak cus
        • Ty jsi super vtip!
  • lucie bila je proste libova *4*
  • Mam moc rada Lucii bílou ma v stejném dnu ma narozky *14*
    • jo taky bych chtěla mít s ní ve stejnej den nerozky.
      je super byla jsem na koncertě a 1111111111111111111111. *1*
      ty budeš ty slavíky vyhrávat pořád Lucko..
      a já ti to přeju...
      budu pro tebe hlasovat.
      tak neváhejte a hlasujte pro LUCKU BÍLOU.
      vždyť je nejlepší.
      nevim proč jí někdo nemá rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit