Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je skvělá

    Lucka Bílá je skvělá osobnost...má zlatej hlas, je vtipná, výtečně hraje v muzikálech - např. Němcová... k ní prostě není nic víc říct než to, že je DOKONALÁ *14* *3* *3*
    • Re: je skvělá

      Stoprocentně souhlasím. Lucka je opravdu skvělá.
  • miska12

    Ještě jednou...ti níže, co psali, že Lucka byla v minulosti alkoholička, byla na drogách, podplácí média, aby její minulost "oficiálně" nevyplula navrh... - je absoultní kravina a slepá závist... *13* nad tímhle jde jen se zasmát a mávnout rukou...
    • Re: miska12

      Yeah!!! Konečně někdo normální!!!
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • Text Vašeho příspěvku *16*
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • To byl preklep samo vpred....
  • at se každy koukne na sebe! myslim že když někdo napíše chybu ve slově tak to není žádná tragedie ale když čtu některou tu kritiku tak mi je za ty lidi smutno,asi jsou neštˇastny nebo zlí?paní Lucka je osobnost se srdcem na správném místě a nemusí ani spívat stačí ji jen pozorovat a mám hned lepší náladu je miloučka váží si lidí a já jí hrozně fandím. krásný nový rok všem i těm rozčepejřeným pubertˇákum mají to s náma těžký pa
  • =o**

    Ahoj Lucííí!..asi to teda nečteš..ale když už to sem píšu..mám tě moc ráda!..seš pro mě obrovská osobnost, mrtě si tě vážim :))..a to, co děláš..pro lidi..to je nádhera..taky mě strašně baví zpívat..a určo se tomu chci věnovat..měj se úúúúžo!!=o**..těšim se na další shlendáníí :)) *14*
    ps: ty nový stránky jsou supeeeeer!!=oD *4* *14*
  • list z Bratislavy

    Lucka, daj mi prosím aspoň vedieť, či si ten list odo mňa dostala.Mala si ho dostať 7.9. 2004 o 11,40, bol posielaný kuriérskou spoločnosťou TNT expres a viem, že ho prevzal Tvoj manager. Je to pre mňa veľmi doležité. Chcem aspoň vedieť, že ho máš. Barbora
  • nejlepší zpěvačka
    • Re:

      Je nejlepši spjevačka v naši zemi. *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit