Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucinko

    Ahoj Lucinko jsi nejlepší zpěvačka poslouchám jen tebe a tvoje muzikály.Jsem z dětského domova ze Zábřeha a chci se tě zeptat jestly by sis mě nechtěla vzít nastálo domů ale chci at ˇ odepíšeš ty odepiš na moje tele.číslo
    773278229odepiš ted tereza lajmarová
    • Re: lucinko

      Prosím ted odepiš prosím ti co o tobě říkají že si hnusná nemají pravdu si bezvadná zpěvačka ženaa určitě i máma závidím tvýmu synovy kdybych měla takovou mámu jako si ty vážím si ji tereza odepiš mi na příspěvek předtím z 16.6.2008
      • Re: Re: lucinko

        Terezko ty to vidíš všechno úplně jinak,protože jsi z dětského domova a cítíš se sama.Ale Lucka si tě domů neveme ani na návštěvu co potom na stálo,ani ti nenapíše,ona to totiž vůbec nečte,nemá na to čas a ty nemusíš závidět určitě si tě najde nějaká hodná rodina. *3*
  • Docela by mě zajímalo, kdy se ten její Filípek už konečně stane slavným, jak asi cca před 5 lety kdesi Lucie Bílá řekla.../řekla:"Filípek je zrozený pro slávu..."/ , jen nějak nestačila říct na jakých základech se má jeho sláva stavět??? Kde jsou schované ty jeho "zázračné" schopnosti, kterými má tak oblažovat či obluzovat tento svět, přijdou snad jenom s nějaký pobytem v nějakém prostoru spíš "neschopných" VyVolených??? *9*
  • lucinko

    Ahoj Lucinko jak se máš?Já se mám dobře prosím odeoiš jestli bysis mě chtěla vzít nastálo domů odepuš teˇd hned čekám tereza lajmarová
    • Re: lucinko

      Terezko, Lucina si tě jistě vezme domů a určitě nastálo. Ona je totiž strašně dobrý člověk.
  • pani bila mrzi me ze sem vam to nenapsala 7.4 ale presto vsechno nejlepsi k vasemu dozivotnimu jubileu jeste jednou se omlouvam jer mi to moc lito jo a uzivejte darku *3*
  • příští rok bude Lucce Bílé 49 let.
  • Když chceš tančit v Carmen "flamengo" tak se ho napřed nauč. Lítáš z jednoho konce jeviště na druhý- zadupeš letíš na druhý konec-zadupeš a tomu říkáš flamengo? Vždyť ty Španěly urážíš.
    • jdi do p*** jestli proti ni neco mas tak se vspamatuj.. ! chtela bych videt tebe ..!!!... no radsi nechtela no.. ona je uzasna .. miluju ji .. a kdo urazi ji urazi i me !
      • Máš pravdu HMLB
    • Třeba takhle v ty Carmen to má vipadat.TY ho snad umíš? *10* *10*
  • Lucka

    Lidi nevěřte blbému bulváru. Lucka vůbec nepije a taky si na nic nestěžuje. Ivetko-Morgango, jaké nesmysly jsis v tom bulváru přečetla? A žereš jim to i s navijákem. Lucka toho musela v životě hodně zvládnout, ale je silná osobnost, kterou jen tak něco nerozhodí. Včera na koncertu v Opavě byla opět perfektní. Já jí moc fandím a přeju mnoho úspěchů.
    • Re: Lucka

      Já taky. Ser na Ivetku-Morganku, na Tanju, Vendu a další idioty. Oni to nemají v hlavě ůplně v pořádku. Chudáčci *9*
  • moc semi libys sem financne zajisten miluji te moc ja bych se o tebe postaral
  • Ahoj Lucko,moc ti gratuluji k přírustku do Vaší rodiny (Filipová slečna) je opravdu velmi půvabná,chytrá a milá! Moc Filipovi a Karolince fandím! Snad jim to vydrží...jsou spolu nádherní!!!! ;)
  • LUCIE,
    všechno nejlepší k narozeninám ! Hodně zdraví,štěstí,lásky,úspěchů každý den !!! fanda Jiří *3* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit