Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Lucií Bílou nemusím jako zpevačku
    • nika1979
      ti si fakt vadnej
  • jaky je bili prave jmeno?
  • LUCINKA JE BEST!!!

    Lucinka je úžasná a moc ji obdivuji a miluji!!!!
    • Re: LUCINKA JE BEST!!!

      Lucinka je viborna. *1* *1* *1* *1*
  • KORDYLEK

    Ahoj Lucko si skvela a diky ze si tadz ahoj KAJA
  • Nedokážu říct....

    Dobrý den Haničko.Ani vlastně nevím co napsatno napíšu to přímo bez nějakých povídaček okolo. Jste strašně moc dobrá moc vás podporuji skoro ve všem co děláte,moc vám fandím a mám vás moc ráda,tak zůstaňte stále taková jaká jste,protože jste prostě skvělá.S Pozdravem vaše věrná faninka Gabka Landová z Prahy
    • Re: Nedokážu říct....

      souhlasím *3* Lucka je výborná a některý lidičky by si měli dát ruku na srdíčko a konečně přestat ,,závidět,, Neboj Lucko,někteří jsme jiní- zůstaň sama sebou jsi perfektní baba - tvá fanynka shodného věku Dandyna z Brna *5*
  • Som váš fanušik páči se mi aká ste, v televízii ste úžasná. Prajem vám aby sa všetko darilo, mnoho úspechov. Pís ta bude do smrti tá nejlepšia od Vás.

    Prajem Vám:
    štastie v živote, užívajte si aj keď nie je na to čas, smejte sa, hlvne najviac zdravia nekonečno zdravi, a predovšetkým LÁSKY.
  • Já zbožňuju Lucii. Je to nej, nej, nej, NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA NA SVĚTĚ. Mám nejradši její píseň halelujah .. Jste prostě nenahraditelná, Lucie!!! Mám ráda váš hlas *2*
  • Pro Lucinku

    Paní Lucinko jsem vaší obdivovatelkou,krásně zpíváte a přeji Vám všechno nej...ať Vám vyjde to co si v životě přejete.Mám Vás ráda Markéta
  • Zdravim Všechny fanoušky a obdivovatele Lucinky Bílé, nevíte náhodou někdo kontaktní písemnou adresu na Lucii, na netu je pouze e-mail! Díky moc a přeju Všem hodně zdraví!
    • Re:

      No jasně, napiš jen Hana Zaňáková, Otvovice u Kladna. Ale nepočítej s tím, že to někdo bude číst. Maximálně si Filípeček bude dělat vlaštovičky.
  • Všechno nejlepší paní Bílá... mám vás ráda.Hodně štěstí, zdraví, úspěchů a dalších slavíků! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit