Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haničce

    Krásné odpoledne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Omlouvám se,že jsem Vám tak dlouho nenapsala!-měla jsem chřipku.Dnes mě móóóc potěšila moje nej kámoška, protože mi přinesla časopis, kde jste byla Vy s Noidem.Móóóc vám to tam spolu slušelo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Upořadu TÝTÝ jsem se rozbrečela, protože když jste přišla na podium jako by přišla ta nejkrásnější květinka pod sluncem.Vždy,když Vás vidím nebo na Vás myslím,mám nejdokonalejší náladu na světě!Jsem tááák šťastná-jen díky Vám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mějte se KOUZELNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!papa papa papa papa papa papa
  • Milá Hanko
    K dnešním Tvým narozeninám všechno nejlepší!!!! *4* *4* *4* *4* *4*
  • Jste moje sluníčko

    JEN JSEM VÁM CHTĚLA ŘÍCT-NAPSAT =) ,ŽE VÁS MÁM MÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓC RÁDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nejlepší osůbce

    Už mi připadá i trošku trapný, že Vám skoro pořád píšu, ale mám Vás TÁÁÁÁÁÁÁÁÁK MÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓC ráda!!!Všichni říkají, že jsem Vámi posedlá, a já to vím.Jste opravdu jako sluníčko,protože když na Vás myslím nebo Vás vidím, slyším mám nejlepší náladu!!!když si vzpomenu na Váš úsměv =) .Jste absolutně nejlepší!!! a nejen zpěvačka!!!Mějte se KOUZELNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!papa papa papa papa papa papa pááá!
  • Luky1987

    Najlepšia česká speváčka je Lucka Bílá ❤️. Bol som aj na jej vianočnom koncerte v Nitre 😍

  • lucce

    Lucko jsi ta nej zpevacka. Mam te moc rad. Drz se!!! Take ti preji, at ti to s Vaskem vyjde.
  • HZ

    většinou ty její písně moc rád nemám,ale semtam se ji něco povede-např. SMS či Neposlušné tenisky,ale tu u lidí nejoblíbenější-Láska je láska-tak tuto píseň úplně nesnáším
  • Jen takové povzbuzení...

    Tvůj hlas je krásný a světlo, které z tvé duše září mnoho lidiček dělá šťastnými. Ať světlo, láska a štěstí tě nikdy neopouští, bytůstko láskyplná.
  • rada bych se s vama setkala je to mozne nevim jak s pozdravem m.j.
  • jsi nejlepší spěvačka kterou znám drž se a na pomluvi nedej každý ví,že je to kec pá
    • Re:

      Broučku, to těch zpěvaček znáš asi opravdu hodně málo. Ale při úrovni tvého psaní se není co divit. Že by taky šička ? *15* *15* *15*
    • Re:

      No, ona je tak dobrá zpěvačka jako ty jsi dobrý na český jazyk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit