Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Lucka Bílá je aj dobrý človek a rada pomáha ľuďom, má dobré srdce. Jediná normálna česká speváčka ❤️💖

  • alvinka
    Lucinko Bilá.....naše zlatičko *14* *14* *14* *14*
  • Nej

    Lucinka je uplne supr zpevacka a moc bych ji prala aby mela s Vaskem dite!!!
  • Lucie všetko najlepšie vela zdravia štastia lasky a božieho požehnania a vela vela uspechov k spevu vela vela fanušikov Vam želam *4* *3*
  • Pro Lucinku

    Lucinka je super.TAky jsem podle ní pojmenovala svou dcerušku.
  • díky za včerejší večer

    Vážená Lucko!!! Nevím jak Vás oslovovat,abych Vás neurazila. Jak stárnu, tak se mi líbí všechny Vaše písně-hlavně texty,já stárnu a vy ve svém vystupování docházíte ke svému vrcholu.Neuměla jsem si představit jek asi bude vapadat muzikál na téma a klip "láska je láska", jak si ho pamatuji z " mládí" z televize.Vybrala jste ty nejkrásnější texty a melodie, které od Vás znám.Bude mi 50 ze 4 těhotenství mám zdravou dceru a syna postiženého tzv. mongolismem. Je to moje hvězdička, která mi vede k pochopení životních situací,asi jako Vaše přítelkyně dovedla Vás.Vašeho partnera jsem viděla včera poprvé "živě"a přeji Vám, aby Vám to vyšlo.Svítí Vám oběma z očí jiskra štěstí,živelnosti a pohoda. Neohlížejte se napravo ani nelevo žijte jako dosud.Sama jsem to ve Vašem věku nedokázala, teď vím, že je to škoda. Buďte šťastná a nezlobte se, že jsem si Vás dovolila oslovit. Učinila jsem to jen proto, že s mým manželem, který není otcem mých dětí,sám jako vdove-otec tří dětí, jsme v životě prošli nesčetná úskalí a pomohl mi vše zvládnout. Všechny Vaše texty byly opět nádherné. Byly nádherné a dlouho jsem nešla z kteréhokoliv muzikálu,koncertu nebo divadla tak duševně naplněna. Přeji Vám, Vašemu synovi i partnerovi, aby se Vám splnila i ta nejtajnější přání. Pokud dojdete ke shodě je to životní výhra a naplnění.Pejzlová Věra
  • děkuji

    Děkuji za to,že jste.Přeji mnoho štěstí a lásky.Ale hlavně pevné zdraví.Mám Vás moc ráda a velice si Vás vážím.Ještě jednou-DĚKUJI.Iva
  • please

    prosím mohl by mi někdo říct kolik má Lucka celkem Zlatých slávíků?potřebovala bych to vědět..díky..
    • Re: please

      2 stříbrné 11 zlatých a 11 apsolutních *3*
    • Re: please

      Lucka má 11 Slavíků, to vím tutově *3*
    • Re: please

      10? 11? Buďto 10 nebo 11, ale myslím, že 10. Kdyby to bylo špatně, tak se moc omlouvám! *9*
  • Ocenění?

    Je jedna vzácná osoba. Ta osoba zpívá lidem a rozdává radost. Svým zpěvem pomáhá spoustě lidem. Nedávno o ní psali v bulváru, že nedostala jistou cenu a že byla zklamaná. Kdybych mohla, řekla bych jí, že nezáleží na tom, kolik ocenění v životě získá, ale kolik srdcí potěší. Jen málo lidí dovede potěšit svou prací tolik lidí co ona. Je vlastně léčitelka a ani o tom možná neví....Mám osmiletou dceru, která má momentálně ramenní ortézu a léčí se při poslouchání jejích CD. Až ji někdo potkáte, vyřiďte jí prosím, že jí děkuji za lék na bolístku mojí dcerky - ta vzácná paní se ukrývá za jménem Lucie Bílá.
    • Re: Ocenění?

      Dano uplne svami souhlasim.mate pravdu Lucka je sobnost.
    • Re: Ocenění?

      Konečně jeden správný příspěvek,který podepisuji.Kde se bere okolo tolik zloby,závisti i nenávisti_?Nevěřím,že příspěvky táhni z Otvovic,psali obyvatelé této vesnice,protože to co dělá Lucka pro Otvovice,nedělá ani každý stý z této vesnice.Zamyslete se sami nad sebou anebo jsme vás špatně vychovali.Jsem hrdý na to,že Lucka je moje krajanka!
    • Re: Ocenění?

      A, že by nový objev v medicíně ? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: Ocenění?

        Možná *4* *4* *4*
  • Vyznání

    Lucko fandím Ti.Jen tak dál.Moje srdce bije jenom pro Tebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit