Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jses porad nejlepsi
    • Re:

      Lucinečka je největší tfor na tom vesmiru a mi ju mylujeme.
  • Souhlasím!!!

    Opravdu nechápu proč sem (nějací) lidé píšou tak strašný věci!Lucinko, jste NEJLEPŠÍ človíček na CELIČKÉM světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!Mám Vás ráda, móóóóóóóóóc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nejvíc! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zatim papapááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!! ;o)
  • já ji taky moc rád nemám,ale nechápu,proč se tady něktěří rozepisují o tom,jak má bohatý sexuální život,tady se snad má diskutovat o její hudbě a ne o jejich sexuálních úspěších
  • N E U M Í Š Z P Í V A T !
    • nika1979
      kdo neumi zpivat hmmmmmmm♥♫♫♫ *12* *14* *14* *14*
    • jsi hloubá ženská,chtěla bych slyšet tebe
  • Jsi nejnejnejnejnejnejnejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • a jen pro zajímavost, tohle není chat!!!... Lucinko, jsi nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
  • Luky1987

    Najlepšia česká speváčka Lucka s krásnym hlasom. Všetko len to najlepšie jej prajem

  • všem, ovšem pro inteligenty: to all

    Nás Lucie Bílá většinou potěšila, ale nikdy neurazila (přesto, že p. pres. Klaus není náš oblíbenec, kdežto její ano). Vy inteligenti s anglickými "nicky", a jim podobní: stáhněte si svoje příspěv- ky do svých PC nazpět, a za 5 let, až možná duševně o něco postoupíte, se podívejte na to, jak jste byli ubozí....
    • Re: všem, ovšem

      Mam rada to co slysim zpivat a mam, rada slova a taky vim kdo to zpiva,,takze tu osobu mam rada protoze ji znam z toho zpevu a slov,a protoze se mi to libi prozpevuji si do rytmu,,,jsem rada ze nekdo tady je a udela tu hudbu tak dobre ze se mi to libi,,,,jak muzete milovat,,nekoho?kdo sklada texty a kdo premejsli nad tony?Lucka ok ale az v posledni rade,,,kdyz milujes musis mit proc,,proto ze tu nekdo je a je tu jen mala sance ze se stou osobou potkas,,a ze,,!!!vzdyt skutecnou stranku,zpevaccina opravdoveho ja neznas,nevis co rada,kdy spi,jestli,ji chutna suchi,,,a kdyz jen ze clanku z bulvaru kde jsou presne jako vy vsichni dychtivy potom neco z te osoby.."ukrast" clovek se jeste poradne nenaucil milovat,a Ti co tvrdite ze ano ze ji"MYLUJETE" OMYL CHVILKOVE POCITY,,PRO VZPOMINKU NA PISNICKU Z MINULA,,OMYL PROTOZE MILOVAT SE UCI I TI CO MILUJI HLUBOCE,,,ZDAREK VSEM PRIZNIVCUM lUCKY BILE,,jSEM SICE TAKY JEJI FANDA ALE ASI TO MALO ZERU,,,NO JO NEMAM CAS PLYTVAT ČASEM V BULVARU A KRITIZOVAT OSTATNI KDYZ,SAMA CHCI STOUPAT VÍŠ:-)HODNE STESTÍ V MILOVANÍ..
  • seš dobrá herečka i spěvačka
    • Ano, přesně tak!!!
  • Sem píšou snad jen samý hovada.Je unás nejdražší hvězdou.Ani za Gottovo vystoupení televize neplatí tolik co za její.No a proč asi?No protože skvělě zpívá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit